Chelsea houdt aansluiting door zege op Aston Villa
BIRMINGHAM (ANP) - Chelsea is door een uitzege van 3-1 op Aston Villa op gelijke hoogte gekomen met Liverpool in de Premier League. Beide ploegen hebben 41 punten, 6 minder dan koploper Manchester City. Liverpool staat tweede, omdat het een beter doelsaldo heeft en ook nog een wedstrijd tegoed heeft.
De ploeg van coach Thomas Tuchel kwam op 'Boxing Day', de traditioneel drukke voetbaldag op tweede kerstdag, na een klein half uur op achterstand door een eigen goal van Reece James. Jorginho stelde kort daarna al orde op zaken door een strafschop binnen te schieten: 1-1.
Romelu Lukaku maakte een wervelende invalbeurt. De spits moest een aantal wedstrijden aan de kant blijven vanwege een coronabesmetting, maar hij vierde zijn rentree met een spetterende goal in de 56e minuut en zette Chelsea op voorsprong. Aston Villa probeerde nog wel wat terug te doen, maar had geen succes. In blessuretijd mocht Jorginho nogmaals aanleggen voor een strafschop en ook deze keer faalde hij niet.
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."
9 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
3 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
6 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
8 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
9 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
10 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
14 uur geleden