Chelsea houdt aansluiting door zege op Aston Villa
BIRMINGHAM (ANP) - Chelsea is door een uitzege van 3-1 op Aston Villa op gelijke hoogte gekomen met Liverpool in de Premier League. Beide ploegen hebben 41 punten, 6 minder dan koploper Manchester City. Liverpool staat tweede, omdat het een beter doelsaldo heeft en ook nog een wedstrijd tegoed heeft.
De ploeg van coach Thomas Tuchel kwam op 'Boxing Day', de traditioneel drukke voetbaldag op tweede kerstdag, na een klein half uur op achterstand door een eigen goal van Reece James. Jorginho stelde kort daarna al orde op zaken door een strafschop binnen te schieten: 1-1.
Romelu Lukaku maakte een wervelende invalbeurt. De spits moest een aantal wedstrijden aan de kant blijven vanwege een coronabesmetting, maar hij vierde zijn rentree met een spetterende goal in de 56e minuut en zette Chelsea op voorsprong. Aston Villa probeerde nog wel wat terug te doen, maar had geen succes. In blessuretijd mocht Jorginho nogmaals aanleggen voor een strafschop en ook deze keer faalde hij niet.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
16 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.
18 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
21 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.
21 uur geledenSARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
23 uur geleden