Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea heeft Lukaku terug voor halve finale FA Cup

Chelsea heeft Lukaku terug voor halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft Romelu Lukaku terug voor de halve finale in het toernooi om de FA Cup tegen Crystal Palace. De twee clubs uit Londen treffen elkaar zondag op Wembley. Lukaku ontbrak dinsdag vanwege achillespeesklachten in de return tegen Real Madrid in de kwartfinales van de Champions League. Hij sloot twee dagen later echter weer aan bij de groepstraining.

Chelsea had de thuiswedstrijd tegen Real met 3-1 verloren, maar nam in de Spaanse hoofdstad een voorsprong van 3-0. Invaller Rodrygo dwong een verlenging af voor Real Madrid, dat in het extra half uur dankzij een doelpunt van Karim Benzema (2-3) toch de halve finales haalde.

"Deze wedstrijd heeft ons vertrouwen een 'boost' gegeven, maar natuurlijk zijn we ook teleurgesteld", zei trainer Thomas Tuchel. "Qua gevoelens zit ik er tussenin. We wisten dat we een bijzonder zware opdracht hadden toen we naar Madrid gingen. We hebben een fantastische prestatie geleverd, maar toch houden we hier een vervelende nasmaak aan over omdat we uit de Champions League liggen."

Tuchel mist tegen Crystal Palace alleen Ben Chilwell en Callum Hudson-Odoi. "Verder is iedereen in orde. We hebben een grote wedstrijd op Wembley op het programma staan. We willen naar de finale toe." De andere finalist komt zaterdag uit het duel tussen Manchester City en Liverpool.

Meer uit Voetbal

Ajax voegt Landzaat toe aan technische staf interim-trainer Grim

AMSTERDAM (ANP) - Denny Landzaat is per direct toegevoegd aan de technische staf van het eerste elftal van Ajax. Dat maakte de Amsterdamse club bekend. De 49-jarige oud-international stond maandag als assistent van interim-trainer Fred Grim al op het trainingsveld.

1 uur geleden
Noren kloppen Italië in Milaan en grijpen ticket voor WK voetbal

MILAAN (ANP) - Noorwegen heeft met een 4-1-zege op Italië kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar definitief op zak. De Noren sluiten de kwalificatiegroep zonder puntenverlies af met 24 punten, 6 meer dan de Italianen. Die moeten via de play-offs een ticket voor het WK proberen te veroveren.

12 uur geleden
Oekraïne ten koste van IJsland naar play-offs WK voetbal

WARSCHAU (ANP) - Door een 2-0-zege op IJsland maakt Oekraïne nog kans op deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Oleksandr Zoebkov en Oleksiy Goetsoelyak bezorgden hun vaderland de benodigde zege op de IJslanders in een rechtstreeks duel om de tweede plaats in groep F van de WK-kwalificatie achter Frankrijk.

18 uur geleden
Engeland rondt perfecte kwalificatie af met zege bij Albanië

TIRANA (ANP) - Engeland heeft ook de achtste en laatste wedstrijd in de kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar gewonnen. In hoofdstad Tirana wonnen de Engelsen met 2-0 van Albanië door twee treffers van aanvoerder Harry Kane.

18 uur geleden
NAC gaat opnieuw schriftelijk in beroep tegen schorsing Holtby

BREDA (ANP) - Hoewel het beroep van NAC tegen de schorsing van Lewis Holtby afgelopen vrijdag door de tuchtcommissie werd afgewezen, gaat de Bredase club alsnog niet akkoord met het oordeel. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de Duitse middenvelder uitgesloten voor drie wedstrijden, waarvan één duel voorwaardelijk. NAC vindt de schorsing buitenproportioneel en tekent opnieuw schriftelijk beroep aan.

18 uur geleden
AZ-spits Parrott schiet Ierland naar play-offs WK voetbal

BOEDAPEST (ANP) - AZ-spits Troy Parrott heeft ervoor gezorgd dat Ierland zich in maart via de play-offs alsnog kan plaatsen voor het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van volgend jaar. In een rechtstreeks duel met Hongarije om de tweede plaats in groep F van de WK-kwalificatie bogen de Ieren in Boedapest een 2-1-achterstand om in een 3-2-overwinning. Parrott maakte alle drie de treffers, de laatste diep in de extra tijd.

21 uur geleden
Portugal verplettert Armenië en plaatst zich voor het WK voetbal

PORTO (ANP) - Portugal doet mee aan het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Roberto Martínez won zondag in Estádio do Dragão met 9-1 van Armenië. Portugal verzekerde zich door de overwinning in Porto van de winst van Groep F en plaatste zich rechtstreeks voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Ierland gaat als tweede van de groep naar de play-offs.

21 uur geleden