Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea heeft Lukaku terug voor halve finale FA Cup

Chelsea heeft Lukaku terug voor halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft Romelu Lukaku terug voor de halve finale in het toernooi om de FA Cup tegen Crystal Palace. De twee clubs uit Londen treffen elkaar zondag op Wembley. Lukaku ontbrak dinsdag vanwege achillespeesklachten in de return tegen Real Madrid in de kwartfinales van de Champions League. Hij sloot twee dagen later echter weer aan bij de groepstraining.

Chelsea had de thuiswedstrijd tegen Real met 3-1 verloren, maar nam in de Spaanse hoofdstad een voorsprong van 3-0. Invaller Rodrygo dwong een verlenging af voor Real Madrid, dat in het extra half uur dankzij een doelpunt van Karim Benzema (2-3) toch de halve finales haalde.

"Deze wedstrijd heeft ons vertrouwen een 'boost' gegeven, maar natuurlijk zijn we ook teleurgesteld", zei trainer Thomas Tuchel. "Qua gevoelens zit ik er tussenin. We wisten dat we een bijzonder zware opdracht hadden toen we naar Madrid gingen. We hebben een fantastische prestatie geleverd, maar toch houden we hier een vervelende nasmaak aan over omdat we uit de Champions League liggen."

Tuchel mist tegen Crystal Palace alleen Ben Chilwell en Callum Hudson-Odoi. "Verder is iedereen in orde. We hebben een grote wedstrijd op Wembley op het programma staan. We willen naar de finale toe." De andere finalist komt zaterdag uit het duel tussen Manchester City en Liverpool.

Meer uit Voetbal

Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

1 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

2 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

2 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

2 uur geleden
Einde seizoen voor geblesseerde Feyenoorder Sauer

ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

3 uur geleden
Gattuso weg als bondscoach Italië na mislopen WK voetbal

ROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.

4 uur geleden
Oranje-international De Jong hervat volgende week groepstraining

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.

4 uur geleden