Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea haalt uit tegen Everton

Chelsea haalt uit tegen Everton

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft dankzij een ruime zege op Everton weer wat afstand genomen van enkele teams die ook in de race zijn voor de plaatsen achter koploper Liverpool die recht geven op deelname aan de Champions League. De ploeg van coach Frank Lampard won met 4-0. Het was de derde nederlaag in elf competitieduels die Everton sinds de aanstelling van de Italiaanse trainer Carlo Ancelotti moest incasseren. Chelsea blijft door de overwinning vierde in de Premier League.

Voormalig Vitesse-speler Mason Mount opende in de 14e minuut de score op Stamford Bridge. Zeven minuten later stond het al 2-0, ditmaal was de Spanjaard Pedro de doelpuntenmaker. Na de pauze lieten de Braziliaan Willian en de Franse spits Olivier Giroud de score verder oplopen. Het was de eerste keer dat Everton in een competitieduel onder Ancelotti niet tot scoren kwam.

Meer uit Voetbal

Willem II pakt tegen PEC derde punt van dit Eredivisieseizoen

TILBURG (ANP) - Hekkensluiter Willem II heeft tegen PEC Zwolle het derde punt van dit Eredivisieseizoen gepakt. In Tilburg werd het vrijdagavond 1-1. Het betekent ook het eerste punt sinds de terugkeer van trainer Jurgen Streppel. Hij vervangt de in oktober ontslagen John Stegeman en begon een week geleden met een 7-0-nederlaag bij PSV. PEC, dat ook een trainerswissel onderging, heeft nu 12 punten uit twaalf wedstrijden en staat voorlopig dertiende.

4 uur geleden
Koploper Heracles wint ruim van Roda en loopt uit op nummer 2 VVV

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft vrijdag met 5-1 gewonnen van Roda JC en is daarmee uitgelopen op de ranglijst in de eerste divisie. De koploper heeft 35 punten na veertien wedstrijden. Nummer 2 VVV-Venlo speelde met 1-1 gelijk tegen Jong PSV en heeft 29 punten. Tristan van Gilst had met drie doelpunten een groot aandeel in de overwinning van Heracles. Ook topscorer van de eerste divisie Jean-Paul N'Djoli was met twee doelpunten belangrijk.

4 uur geleden
Frankrijk zonder Dembélé, met Mbappé naar Nations League

PARIJS (ANP) - Frankrijk moet het in de Nations League stellen zonder Ousmane Dembélé. De aanvaller van Paris Saint-Germain is nog altijd geblesseerd aan zijn hamstring en is vrijdag niet opgenomen in de selectie van bondscoach Zinédine Zidane. Aanvoerder Kylian Mbappé, die de vorige interlandperiode grotendeels miste vanwege een blessure, is wel weer beschikbaar voor het nationale elftal.

7 uur geleden
Arsenal nog weken zonder geblesseerde aanvaller Saka

LONDEN (ANP) - Trainer Mikel Arteta van Arsenal rekent de komende weken nog niet op Bukayo Saka. De aanvaller heeft volgens hem nog enkele weken nodig om te herstellen van een dijbeenblessure, die hij vorige maand tijdens een duel met Bayern München in de Champions League opliep.

11 uur geleden
WK-deelname Curaçao zorgde voor 29,5 miljard 'views' op internet

WILLEMSTAD (ANP) - De deelname aan het WK Voetbal 2026 heeft wereldwijd voor een enorme media-aandacht gezorgd voor Curaçao. Dat blijkt uit het 'Blue Wave Impact Report 2026' van toeristenbureau CTB.

11 uur geleden
Feyenoord met Targhalline en Watanabe naar Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst verwacht dat Oussama Targhalline zondag met Feyenoord de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen kan spelen. "Hij was een beetje ziek, maar heeft wel individueel kunnen trainen", zei hij op een persconferentie in De Kuip. "Ik verwacht dat hij erbij kan zijn."

12 uur geleden
Eerste oproep Bouwman en Schaken voor Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Michael Reiziger heeft Ajacied Aaron Bouwman en Feyenoorder Jerayno Schaken voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje. Ze maken deel uit van de selectie die in een tweeluik tegen Denemarken deelname aan het EK van 2027 moet afdwingen.

12 uur geleden