Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea haalt uit en passeert Norwich-doelman Krul zeven keer

Chelsea haalt uit en passeert Norwich-doelman Krul zeven keer

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de thuiswedstrijd tegen Norwich City, dat laatste staat in de Premier League, met ruime cijfers gewonnen. Op Stamford Bridge werd het mede dankzij drie doelpunten van Mason Mount liefst 7-0.

Mount zette Chelsea al in de achtste minuut op voorsprong met een diagonaal schot en zijn doelpunt bleek de opmaat voor een eenvoudige middag. Callum Hudson-Odoi maakte er met een beheerste schuiver snel 2-0 van en nog voor rust was het 3-0 via Reece James.

Na een uur was het al 5-0, door doelpunten van Ben Chilwell en Max Aarons, die de bal achter zijn eigen doelman werkte. Die keeper was Tim Krul, die met Norwich al 23 doelpunten heeft geïncasseerd in negen duels. De 6-0 werd gemaakt door opnieuw Mount, die een penalty benutte. Krul keerde de strafschop aanvankelijk, maar de international was te vroeg van zijn doellijn gekomen. In de herkansing faalde Mount niet en in blessuretijd maakte hij zijn derde van de middag. Norwich speelde vanaf de 65e minuut met een man minder na de tweede gele kaart voor Ben Gibson.

Bij Chelsea, dat aantrad zonder de geblesseerde aanvallers Romelu Lukaku en Timo Wener, mocht Hakim Ziyech in de 70e minuut invallen. De oud-Ajacied verving Hudson-Odoi.

Chelsea, woensdag in de Champions League al met 4-0 te sterk voor Malmö, gaat aan de leiding in de Premier League. De club uit Londen heeft na negen duels 22 punten. Achtervolger Liverpool speelt dit weekend uit tegen Manchester United.

Meer uit Voetbal

Duitse keeper Neuer sluit terugkeer als international voor WK uit

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.

32 minuten geleden
Union Berlin ontslaat trainer en stelt als eerste een vrouw aan

BERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.

2 uur geleden
Topscorer Godts denkt niet aan vertrek bij Ajax

ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."

10 uur geleden
Berghuis en Godts bezorgen Ajax eenvoudige zege in Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.

12 uur geleden
FC Groningen blijft tegen Go Ahead Eagles steken op gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

13 uur geleden
Landskampioen PSV besluit feestweek met overwinning op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.

15 uur geleden
FC Barcelona loopt door zege verder uit op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.

15 uur geleden