Chelsea haalt uit en passeert Norwich-doelman Krul zeven keer
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de thuiswedstrijd tegen Norwich City, dat laatste staat in de Premier League, met ruime cijfers gewonnen. Op Stamford Bridge werd het mede dankzij drie doelpunten van Mason Mount liefst 7-0.
Mount zette Chelsea al in de achtste minuut op voorsprong met een diagonaal schot en zijn doelpunt bleek de opmaat voor een eenvoudige middag. Callum Hudson-Odoi maakte er met een beheerste schuiver snel 2-0 van en nog voor rust was het 3-0 via Reece James.
Na een uur was het al 5-0, door doelpunten van Ben Chilwell en Max Aarons, die de bal achter zijn eigen doelman werkte. Die keeper was Tim Krul, die met Norwich al 23 doelpunten heeft geïncasseerd in negen duels. De 6-0 werd gemaakt door opnieuw Mount, die een penalty benutte. Krul keerde de strafschop aanvankelijk, maar de international was te vroeg van zijn doellijn gekomen. In de herkansing faalde Mount niet en in blessuretijd maakte hij zijn derde van de middag. Norwich speelde vanaf de 65e minuut met een man minder na de tweede gele kaart voor Ben Gibson.
Bij Chelsea, dat aantrad zonder de geblesseerde aanvallers Romelu Lukaku en Timo Wener, mocht Hakim Ziyech in de 70e minuut invallen. De oud-Ajacied verving Hudson-Odoi.
Chelsea, woensdag in de Champions League al met 4-0 te sterk voor Malmö, gaat aan de leiding in de Premier League. De club uit Londen heeft na negen duels 22 punten. Achtervolger Liverpool speelt dit weekend uit tegen Manchester United.
Meer uit Voetbal
MARBELLA (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft doelman Timon Wellenreuther benoemd tot nieuwe aanvoerder. De 30-jarige Duitser neemt de aanvoerdersband over van Sem Steijn. Dat bevestigde een woordvoerder van de club.
28 minuten geledenTUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
16 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
18 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
20 uur geleden