Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea haalt uit en passeert Norwich-doelman Krul zeven keer

Chelsea haalt uit en passeert Norwich-doelman Krul zeven keer

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de thuiswedstrijd tegen Norwich City, dat laatste staat in de Premier League, met ruime cijfers gewonnen. Op Stamford Bridge werd het mede dankzij drie doelpunten van Mason Mount liefst 7-0.

Mount zette Chelsea al in de achtste minuut op voorsprong met een diagonaal schot en zijn doelpunt bleek de opmaat voor een eenvoudige middag. Callum Hudson-Odoi maakte er met een beheerste schuiver snel 2-0 van en nog voor rust was het 3-0 via Reece James.

Na een uur was het al 5-0, door doelpunten van Ben Chilwell en Max Aarons, die de bal achter zijn eigen doelman werkte. Die keeper was Tim Krul, die met Norwich al 23 doelpunten heeft geïncasseerd in negen duels. De 6-0 werd gemaakt door opnieuw Mount, die een penalty benutte. Krul keerde de strafschop aanvankelijk, maar de international was te vroeg van zijn doellijn gekomen. In de herkansing faalde Mount niet en in blessuretijd maakte hij zijn derde van de middag. Norwich speelde vanaf de 65e minuut met een man minder na de tweede gele kaart voor Ben Gibson.

Bij Chelsea, dat aantrad zonder de geblesseerde aanvallers Romelu Lukaku en Timo Wener, mocht Hakim Ziyech in de 70e minuut invallen. De oud-Ajacied verving Hudson-Odoi.

Chelsea, woensdag in de Champions League al met 4-0 te sterk voor Malmö, gaat aan de leiding in de Premier League. De club uit Londen heeft na negen duels 22 punten. Achtervolger Liverpool speelt dit weekend uit tegen Manchester United.

Meer uit Voetbal

City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

3 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

7 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

7 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

9 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

11 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

13 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

14 uur geleden