Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea haalt uit en passeert Norwich-doelman Krul zeven keer

Chelsea haalt uit en passeert Norwich-doelman Krul zeven keer

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de thuiswedstrijd tegen Norwich City, dat laatste staat in de Premier League, met ruime cijfers gewonnen. Op Stamford Bridge werd het mede dankzij drie doelpunten van Mason Mount liefst 7-0.

Mount zette Chelsea al in de achtste minuut op voorsprong met een diagonaal schot en zijn doelpunt bleek de opmaat voor een eenvoudige middag. Callum Hudson-Odoi maakte er met een beheerste schuiver snel 2-0 van en nog voor rust was het 3-0 via Reece James.

Na een uur was het al 5-0, door doelpunten van Ben Chilwell en Max Aarons, die de bal achter zijn eigen doelman werkte. Die keeper was Tim Krul, die met Norwich al 23 doelpunten heeft geïncasseerd in negen duels. De 6-0 werd gemaakt door opnieuw Mount, die een penalty benutte. Krul keerde de strafschop aanvankelijk, maar de international was te vroeg van zijn doellijn gekomen. In de herkansing faalde Mount niet en in blessuretijd maakte hij zijn derde van de middag. Norwich speelde vanaf de 65e minuut met een man minder na de tweede gele kaart voor Ben Gibson.

Bij Chelsea, dat aantrad zonder de geblesseerde aanvallers Romelu Lukaku en Timo Wener, mocht Hakim Ziyech in de 70e minuut invallen. De oud-Ajacied verving Hudson-Odoi.

Chelsea, woensdag in de Champions League al met 4-0 te sterk voor Malmö, gaat aan de leiding in de Premier League. De club uit Londen heeft na negen duels 22 punten. Achtervolger Liverpool speelt dit weekend uit tegen Manchester United.

Meer uit Voetbal

Bayern München verslaat Real Madrid in stadion Bernabéu

MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.

3 uur geleden
Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

5 uur geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

5 uur geleden
FIFA start tuchtprocedure tegen Spanje om racistische liederen

ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".

6 uur geleden
Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

10 uur geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

13 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

14 uur geleden