Chelsea haalt nieuwe keeper na geblunder Kepa
LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalclub Chelsea staat op het punt zich te versterken met een nieuwe keeper. De Senegalese international Édouard Mendy (28) komt over van de Franse ploeg Stade Rennes als hij de medische keuring doorstaat. Chelsea had behoefte aan een extra doelman, zeker na het gestuntel de afgelopen weken van Kepa Arrizabalaga.
De 25-jarige Spanjaard, die twee jaar geleden voor 80 miljoen euro naar Londen kwam, ging in de fout tijdens de eerste competitiewedstrijd van het seizoen tegen Brighton en hij blunderde ook zondag tegen Liverpool.
Petr Cech, oud-doelman en nu technisch adviseur van Chelsea, adviseerde trainer Frank Lampard om Mendy te halen. "Petr was de beste keeper ter wereld, zijn input is dan ook belangrijk", zei Lampard, die woensdag zoals eerder al aangekondigd reservekeeper Willy Caballero onder de lat zet in de League Cup-wedstrijd tegen Barnsley. Hakim Ziyech is nog niet fit genoeg om dan te spelen.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.
4 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
13 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
13 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
14 uur geleden