Chelsea haalt nieuwe keeper na geblunder Kepa
LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalclub Chelsea staat op het punt zich te versterken met een nieuwe keeper. De Senegalese international Édouard Mendy (28) komt over van de Franse ploeg Stade Rennes als hij de medische keuring doorstaat. Chelsea had behoefte aan een extra doelman, zeker na het gestuntel de afgelopen weken van Kepa Arrizabalaga.
De 25-jarige Spanjaard, die twee jaar geleden voor 80 miljoen euro naar Londen kwam, ging in de fout tijdens de eerste competitiewedstrijd van het seizoen tegen Brighton en hij blunderde ook zondag tegen Liverpool.
Petr Cech, oud-doelman en nu technisch adviseur van Chelsea, adviseerde trainer Frank Lampard om Mendy te halen. "Petr was de beste keeper ter wereld, zijn input is dan ook belangrijk", zei Lampard, die woensdag zoals eerder al aangekondigd reservekeeper Willy Caballero onder de lat zet in de League Cup-wedstrijd tegen Barnsley. Hakim Ziyech is nog niet fit genoeg om dan te spelen.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
36 minuten geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
4 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.
7 uur geleden