Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea geeft twee keer een voorsprong weg tegen Everton

Chelsea geeft twee keer een voorsprong weg tegen Everton

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de jacht op een ticket voor de Champions League punten laten liggen. De ploeg van trainer Graham Potter gaf in de thuiswedstrijd tegen Everton tot twee keer toe een voorsprong uit handen. De ingevallen Ellis Simms schoot in de 89e minuut de 2-2 binnen, na halfslachtig ingrijpen van verdediger Kalidou Koulibaly en doelman Kepa Arrizabalaga.

Chelsea verzuimde daardoor om wat in te lopen op Tottenham Hotspur, dat op de vierde plaats in de Premier League staat. De Spurs hadden eerder op zaterdag in de blessuretijd al een zege uit handen gegeven bij Southampton (3-3). Chelsea, kwartfinalist in de Champions League, staat 11 punten achter op Tottenham. De top 4 in Engeland mag volgend seizoen meedoen aan het belangrijkste Europese bekertoernooi.

João Félix schoot Chelsea aan het begin van de tweede helft op voorsprong. Abdoulaye Doucouré trok de stand in de 69e minuut gelijk, maar Kai Havertz bracht de thuisclub uit een strafschop weer aan de leiding. Simms bezorgde het tegen degradatie vechtende Everton in de slotfase nog een punt.

Meer uit Voetbal

Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

6 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

9 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

9 uur geleden
Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

11 uur geleden
AZ boekt tegen FC Drita derde zege in Conference League

PRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.

12 uur geleden
FC Utrecht verliest van Nottingham Forest in Europa League

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.

12 uur geleden
Twee PSV'ers en Feyenoorder in selectie Marokko voor Afrika Cup

RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.

16 uur geleden