Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea geeft twee keer een voorsprong weg tegen Everton

Chelsea geeft twee keer een voorsprong weg tegen Everton

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de jacht op een ticket voor de Champions League punten laten liggen. De ploeg van trainer Graham Potter gaf in de thuiswedstrijd tegen Everton tot twee keer toe een voorsprong uit handen. De ingevallen Ellis Simms schoot in de 89e minuut de 2-2 binnen, na halfslachtig ingrijpen van verdediger Kalidou Koulibaly en doelman Kepa Arrizabalaga.

Chelsea verzuimde daardoor om wat in te lopen op Tottenham Hotspur, dat op de vierde plaats in de Premier League staat. De Spurs hadden eerder op zaterdag in de blessuretijd al een zege uit handen gegeven bij Southampton (3-3). Chelsea, kwartfinalist in de Champions League, staat 11 punten achter op Tottenham. De top 4 in Engeland mag volgend seizoen meedoen aan het belangrijkste Europese bekertoernooi.

João Félix schoot Chelsea aan het begin van de tweede helft op voorsprong. Abdoulaye Doucouré trok de stand in de 69e minuut gelijk, maar Kai Havertz bracht de thuisclub uit een strafschop weer aan de leiding. Simms bezorgde het tegen degradatie vechtende Everton in de slotfase nog een punt.

Meer uit Voetbal

Heerenveen neemt met zege afstand van Groningen en Sparta

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.

16 minuten geleden
Arsenal wint van Newcastle United en herovert koppositie

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.

24 minuten geleden
Gelijkspel voetbalsters Barcelona bij Bayern in Champions League

MÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.

29 minuten geleden
Manchester City verslaat Southampton en is finalist FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft de finale van de FA Cup bereikt door Southampton op Wembley met 2-1 te verslaan. De ploeg van trainer Pep Guardiola kwam tien minuten voor tijd op achterstand, maar wist de halve finale met twee doelpunten in de slotfase om te keren. De tegenstander in de finale wordt zondag bepaald. Om 16.00 uur Nederlandse tijd trappen Chelsea en Leeds United op Wembley af voor hun halve finale.

30 minuten geleden
Malen leidt AS Roma naar zege op Bologna

BOLOGNA (ANP) - AS Roma heeft aan de hand van Donyell Malen gewonnen van Bologna. De ploeg van coach Gian Piero Gasperini won in Bologna met 2-0 dankzij een treffer en een assist van de Nederlandse spits.

31 minuten geleden
Ajax begint met Regeer aan uitduel met NAC Breda

BREDA (ANP) - Youri Regeer begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NAC Breda. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure die hij vorige maand opliep in een thuisduel met Sparta Rotterdam. Hij krijgt de voorkeur boven Ko Itakura.

32 minuten geleden
Feyenoord verstevigt tweede plek met 3-1-zege op FC Groningen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plek in de Eredivisie steviger in handen gekregen door in De Kuip met 3-1 van FC Groningen te winnen. De ploeg van trainer Robin van Persie heeft met nog drie speelronden te gaan 58 punten. NEC (54 punten), FC Twente (53 punten) en Ajax (51 punten) komen later op zaterdag nog in actie. Groningen blijft voorlopig negende, aan het einde van het seizoen goed voor play-offs voor Europees voetbal.

43 minuten geleden