Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea en Sevilla spelen 0-0 in Londen

Chelsea en Sevilla spelen 0-0 in Londen

LONDEN (ANP) - Chelsea en Sevilla zijn in hun openingsduel in groep E van de Champions League niet tot scoren gekomen. De Spaanse ploeg, vorig jaar winnaar van de Europa League, deed op Stamford Bridge nauwelijks onder voor de Londense formatie. Luuk de Jong stond in de spits bij Sevilla, Hakim Ziyech viel na een uur in bij Chelsea.

Sevilla was in de eerste helft de betere ploeg, maar het goede positiespel leverde nauwelijks uitgespeelde kansen op. De Jong kreeg zelfs geen enkele mogelijkheid. De thuisploeg speelde na rust heel wat voortvarender en met meer dreiging. Kurt Zouma en spits Timo Werner waren dichtbij een goal.

In de 62e minuut viel Ziyech in voor Mason Mount. De oud-Ajacied stond nog maar net in het veld, of Sevilla scoorde bijna. Een snoeiharde volley van invaller Jordán scheerde rakelings over het doel. Het duel wilde ook in de slotfase niet ontvlammen. Zyech kon zich amper onderscheiden en De Jong bleef ook in de tweede helft vrij onzichtbaar.

Stade Rennais en FC Krasnodar speelden in Rennes eveneens gelijk: 1-1. Het was voor zowel de Franse als de Russische ploeg het debuut in de Champions League. Bij Krasnodar speelde oud-Feyenoord Tonny Vilhena de hele wedstrijd.

De thuisploeg kwam in de 56e minuut op voorsprong door een benutte strafschop van Sehrou Guirassy. Drie minuten later stond het alweer 1-1. Chistian Ramirez kreeg een passje van Vilhena en schoot de bal van grote afstand in de korte hoek.

Meer uit Voetbal

Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

2 uur geleden
Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

3 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

4 uur geleden
Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

5 uur geleden
AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

17 uur geleden
Bekerfinalist NEC na ruime zege op FC Volendam naar derde plaats

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.

18 uur geleden
PSV kan 'de komende periode' geen beroep doen op verdediger Dest

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.

20 uur geleden