Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea en Manchester United grijpen Champions League-ticket

Chelsea en Manchester United grijpen Champions League-ticket

LONDEN (ANP) - Chelsea en Manchester United hebben zich voor komend seizoen verzekerd van deelname aan de Champions League. Ze voegden zich bij kampioen Liverpool en Manchester City, die eerder al zeker waren van een plek bij de eerste vier.

Chelsea won op eigen veld met 2-0 van Wolverhampton Wanderers. Mason Mount en Olivier Giroud scoorden voor Chelsea, beiden vlak voor rust.

United wist de uitwedstrijd tegen concurrent Leicester City te winnen: 0-2. Bruno Fernandes benutte twintig minuten voor tijd een strafschop en Jesse Lingard maakte er diep in blessuretijd 0-2 van. Daardoor werd het gat tussen United en Leicester vier punten in het voordeel van de bezoekers. United werd derde, Chelsea vierde. Beide clubs hebben 66 punten, maar United heeft een beter doelsaldo.

Liverpool

Kampioen Liverpool beëindigde het seizoen met een zege bij Newcastle United. Het werd 1-3. Virgil van Dijk, die dit seizoen in alle competitiewedstrijden zijn opwachting maakte, nam het eerste doelpunt van Liverpool voor zijn rekening. Ook Divock Origi en Sadio Mané scoorden.

Door de 32e zege kwam de club uit op 99 punten. In de historie van de Premier League haalde alleen Manchester City in 2017-2018 meer punten: 100.

Vardy topscorer

City sloot af met een eenvoudige zege op het reeds gedegradeerde Norwich City. Het werd 5-0, mede door twee doelpunten van Kevin De Bruyne.

Jamie Vardy van Leicester City werd topscorer van de Premier League met 23 doelpunten. Tijdens de laatste speelronde kwam hij niet tot scoren.

Meer uit Voetbal

Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

14 minuten geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

25 minuten geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

2 uur geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

2 uur geleden
NAC wint gestaakt duel met Heerenveen in leeg Abe Lenstra Stadion

HEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.

3 uur geleden
Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

9 uur geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

10 uur geleden