Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea en Manchester United grijpen Champions League-ticket

Chelsea en Manchester United grijpen Champions League-ticket

LONDEN (ANP) - Chelsea en Manchester United hebben zich voor komend seizoen verzekerd van deelname aan de Champions League. Ze voegden zich bij kampioen Liverpool en Manchester City, die eerder al zeker waren van een plek bij de eerste vier.

Chelsea won op eigen veld met 2-0 van Wolverhampton Wanderers. Mason Mount en Olivier Giroud scoorden voor Chelsea, beiden vlak voor rust.

United wist de uitwedstrijd tegen concurrent Leicester City te winnen: 0-2. Bruno Fernandes benutte twintig minuten voor tijd een strafschop en Jesse Lingard maakte er diep in blessuretijd 0-2 van. Daardoor werd het gat tussen United en Leicester vier punten in het voordeel van de bezoekers. United werd derde, Chelsea vierde. Beide clubs hebben 66 punten, maar United heeft een beter doelsaldo.

Liverpool

Kampioen Liverpool beëindigde het seizoen met een zege bij Newcastle United. Het werd 1-3. Virgil van Dijk, die dit seizoen in alle competitiewedstrijden zijn opwachting maakte, nam het eerste doelpunt van Liverpool voor zijn rekening. Ook Divock Origi en Sadio Mané scoorden.

Door de 32e zege kwam de club uit op 99 punten. In de historie van de Premier League haalde alleen Manchester City in 2017-2018 meer punten: 100.

Vardy topscorer

City sloot af met een eenvoudige zege op het reeds gedegradeerde Norwich City. Het werd 5-0, mede door twee doelpunten van Kevin De Bruyne.

Jamie Vardy van Leicester City werd topscorer van de Premier League met 23 doelpunten. Tijdens de laatste speelronde kwam hij niet tot scoren.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht maanden zonder geblesseerde aanvaller Rodríguez

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.

38 minuten geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

15 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

15 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 dag geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

1 dag geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden