Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea en Manchester United grijpen Champions League-ticket

Chelsea en Manchester United grijpen Champions League-ticket

LONDEN (ANP) - Chelsea en Manchester United hebben zich voor komend seizoen verzekerd van deelname aan de Champions League. Ze voegden zich bij kampioen Liverpool en Manchester City, die eerder al zeker waren van een plek bij de eerste vier.

Chelsea won op eigen veld met 2-0 van Wolverhampton Wanderers. Mason Mount en Olivier Giroud scoorden voor Chelsea, beiden vlak voor rust.

United wist de uitwedstrijd tegen concurrent Leicester City te winnen: 0-2. Bruno Fernandes benutte twintig minuten voor tijd een strafschop en Jesse Lingard maakte er diep in blessuretijd 0-2 van. Daardoor werd het gat tussen United en Leicester vier punten in het voordeel van de bezoekers. United werd derde, Chelsea vierde. Beide clubs hebben 66 punten, maar United heeft een beter doelsaldo.

Liverpool

Kampioen Liverpool beëindigde het seizoen met een zege bij Newcastle United. Het werd 1-3. Virgil van Dijk, die dit seizoen in alle competitiewedstrijden zijn opwachting maakte, nam het eerste doelpunt van Liverpool voor zijn rekening. Ook Divock Origi en Sadio Mané scoorden.

Door de 32e zege kwam de club uit op 99 punten. In de historie van de Premier League haalde alleen Manchester City in 2017-2018 meer punten: 100.

Vardy topscorer

City sloot af met een eenvoudige zege op het reeds gedegradeerde Norwich City. Het werd 5-0, mede door twee doelpunten van Kevin De Bruyne.

Jamie Vardy van Leicester City werd topscorer van de Premier League met 23 doelpunten. Tijdens de laatste speelronde kwam hij niet tot scoren.

Meer uit Voetbal

Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

6 minuten geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

2 uur geleden
Infantino: Iran mag van Trump meedoen aan WK voetbal

MIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.

2 uur geleden
Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

12 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

12 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

13 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

14 uur geleden