Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea dicht bij ticket voor Champions League na zege op Leeds

Chelsea dicht bij ticket voor Champions League na zege op Leeds

LEEDS (ANP) - Chelsea is weer een stap dichter bij het spelen in de Champions League volgend seizoen. De club uit Londen won met 3-0 van laagvlieger Leeds United.

Chelsea staat met nog twee wedstrijden te spelen derde op 70 punten, 8 meer dan nummer 5 Tottenham Hotspur. De Spurs moeten nog drie wedstrijden spelen. De nummers 3 en 4 van de Premier League plaatsen zich volgend seizoen voor het belangrijkste Europese clubtoernooi. Manchester City en Liverpool zijn daar al zeker van.

Voor Leeds wordt handhaving steeds lastiger. De ploeg staat met 34 punten op de achttiende plek en degradeert als ze daar blijven staan. Burnley heeft ook 34 punten, maar heeft een wedstrijd minder gespeeld en een beter doelsaldo.

Mason Mount scoorde al in de 4e minuut voor Chelsea. Hij kreeg de bal teruggelegd van Reece James en kon ongehinderd hard binnenschieten. Leeds, waar Pascal Struijk de hele wedstrijd speelde, moest halverwege de eerste helft ook nog eens verder met tien man. Daniel James kreeg rood voor een harde overtreding op Mateo Kovacic.

In de tweede helft zette Christian Pulisic Chelsea op 2-0. Hij schoot binnen in de linkerhoek. Romelu Lukaku maakte in de slotfase de derde treffer.

Meer uit Voetbal

FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

58 minuten geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

11 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

13 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

14 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

16 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

16 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

17 uur geleden