Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea dicht bij ticket voor Champions League na zege op Leeds

Chelsea dicht bij ticket voor Champions League na zege op Leeds

LEEDS (ANP) - Chelsea is weer een stap dichter bij het spelen in de Champions League volgend seizoen. De club uit Londen won met 3-0 van laagvlieger Leeds United.

Chelsea staat met nog twee wedstrijden te spelen derde op 70 punten, 8 meer dan nummer 5 Tottenham Hotspur. De Spurs moeten nog drie wedstrijden spelen. De nummers 3 en 4 van de Premier League plaatsen zich volgend seizoen voor het belangrijkste Europese clubtoernooi. Manchester City en Liverpool zijn daar al zeker van.

Voor Leeds wordt handhaving steeds lastiger. De ploeg staat met 34 punten op de achttiende plek en degradeert als ze daar blijven staan. Burnley heeft ook 34 punten, maar heeft een wedstrijd minder gespeeld en een beter doelsaldo.

Mason Mount scoorde al in de 4e minuut voor Chelsea. Hij kreeg de bal teruggelegd van Reece James en kon ongehinderd hard binnenschieten. Leeds, waar Pascal Struijk de hele wedstrijd speelde, moest halverwege de eerste helft ook nog eens verder met tien man. Daniel James kreeg rood voor een harde overtreding op Mateo Kovacic.

In de tweede helft zette Christian Pulisic Chelsea op 2-0. Hij schoot binnen in de linkerhoek. Romelu Lukaku maakte in de slotfase de derde treffer.

Meer uit Voetbal

FC Groningen 'verbolgen' over weren van uitsupporters tegen Ajax

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen is "verbolgen" over het besluit van de gemeente Edam-Volendam om uitsupporters te weren bij de halve finale van de play-offs om Europees voetbal tussen Ajax en FC Groningen, die donderdag in Volendam plaatsvindt. Groningen heeft het competitiebestuur betaald voetbal ingeschakeld en overweegt stappen te nemen om het besluit aan te vechten.

1 uur geleden
Geen uitsupporters bij play-offs FC Volendam en Ajax in Volendam

VOLENDAM (ANP) - Bij de wedstrijden van FC Volendam en Ajax in de play-offs, die deze week in Volendam worden afgewerkt, zijn geen uitsupporters welkom. Dat heeft de gemeente Edam-Volendam maandag bekendgemaakt. "Aanleiding zijn de ernstige ongeregeldheden na de verloren wedstrijd van FC Volendam tegen Telstar", aldus de gemeente.

1 uur geleden
Slechte generale Paris Saint-Germain met nederlaag bij Paris FC

PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.

14 uur geleden
Eintracht Frankfurt neemt afscheid van coach Riera

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.

14 uur geleden
Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

16 uur geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

16 uur geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

17 uur geleden