Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea dicht bij ticket voor Champions League na zege op Leeds

Chelsea dicht bij ticket voor Champions League na zege op Leeds

LEEDS (ANP) - Chelsea is weer een stap dichter bij het spelen in de Champions League volgend seizoen. De club uit Londen won met 3-0 van laagvlieger Leeds United.

Chelsea staat met nog twee wedstrijden te spelen derde op 70 punten, 8 meer dan nummer 5 Tottenham Hotspur. De Spurs moeten nog drie wedstrijden spelen. De nummers 3 en 4 van de Premier League plaatsen zich volgend seizoen voor het belangrijkste Europese clubtoernooi. Manchester City en Liverpool zijn daar al zeker van.

Voor Leeds wordt handhaving steeds lastiger. De ploeg staat met 34 punten op de achttiende plek en degradeert als ze daar blijven staan. Burnley heeft ook 34 punten, maar heeft een wedstrijd minder gespeeld en een beter doelsaldo.

Mason Mount scoorde al in de 4e minuut voor Chelsea. Hij kreeg de bal teruggelegd van Reece James en kon ongehinderd hard binnenschieten. Leeds, waar Pascal Struijk de hele wedstrijd speelde, moest halverwege de eerste helft ook nog eens verder met tien man. Daniel James kreeg rood voor een harde overtreding op Mateo Kovacic.

In de tweede helft zette Christian Pulisic Chelsea op 2-0. Hij schoot binnen in de linkerhoek. Romelu Lukaku maakte in de slotfase de derde treffer.

Meer uit Voetbal

Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

5 minuten geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

9 minuten geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

11 minuten geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

1 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

3 uur geleden
KNVB: stadionverbod van 9 maanden voor fans met gezichtsbedekking

ZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.

3 uur geleden
PSV: kampioenschap van nooit eerder vertoonde soevereiniteit

EINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.

3 uur geleden