Chelsea dicht bij akkoord met Leipzig-spits Werner
LONDEN (ANP/RTR) - De Londense voetbalclub Chelsea heeft een principeakkoord bereikt om aanvaller Timo Werner over te nemen van het Duitse RB Leipzig. Dat meldde Sky Sports donderdagavond.
Werner heeft een clausule in zijn contract dat hij voor 55 miljoen euro de club mag verlaten, die afloopt op 15 juni. Chelsea zou de 24-jarige Duitse international een contract met een salaris van 200.000 pond (222.000 euro) per week hebben aangeboden.
De spits van Leipzig staat tweede op de topscorerslijst van de Bundesliga met 25 doelpunten. Dat zijn er vier minder dan Robert Lewandowski van Bayern München.
Eerder waren ook Bayern München en Liverpool geïnteresseerd. Werner had al laten weten dat zijn voorkeur uitging naar een club in het buitenland. Chelsea trok voor het volgende seizoen al Ajax-aanvaller Hakim Ziyech aan.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax accepteert het schikkingsvoorstel van de KNVB van één duel schorsing voor Takehiro Tomiyasu. De Japanner kreeg zaterdag een rode kaart voor een overtreding op aanvaller Lequincio Zeefuik van Heracles Almelo.
35 minuten geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de bekerfinale tussen AZ en NEC. Hij staat voor zijn vierde eindstrijd van de KNVB-beker, na duels tussen AZ en Vitesse (2017), Ajax - PSV (2022) en AZ - Go Ahead Eagles (2025).
40 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.
21 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.
22 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).
1 dag geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.
1 dag geledenDORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.
1 dag geleden