Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea-coach Tuchel: Lukaku is geestelijk vermoeid

Chelsea-coach Tuchel: Lukaku is geestelijk vermoeid

LONDEN (ANP) - De Belgische international Romelu Lukaku heeft momenteel bij Chelsea last van geestelijke vermoeidheid. Dat zei zijn coach Thomas Tuchel in de aanloop naar de thuiswedstrijd woensdag in de Champions League tegen Malmö FF. "Hij heeft de laatste tijd veel wedstrijden gespeeld", betoogde de Duitse trainer. "Hij is daardoor mentaal een beetje moe. Maar het is niet zo dat we ons daar grote zorgen over maken."

Lukaku (28) keerde in augustus na zeven jaar terug bij Chelsea, de titelhouder in de Champions League. De Londense club betaalde circa 115 miljoen euro voor hem aan Internazionale. Hij begon sterk aan zijn tweede periode op Stamford Bridge, maar heeft nu al sinds half september voor Chelsea niet meer gescoord.

"Mijn spelers moeten zich nog steeds een beetje aanpassen aan de manier waarop Romelu speelt", legde Tuchel uit. "Dat gaat dagelijks een stukje beter. Maar doordat hij vanaf de zomer zoveel heeft gespeeld, zeker ook met België, heeft hij nu even een terugslag. Het betekent veel voor hem om voor zijn land uit te komen. Dat neemt hij heel serieus. Als het dan even tegenzit met de nationale ploeg, zoals onlangs in de Nations League, gaat hij daarover nadenken. Die last drukt op zijn schouders en vermoeit hem."

Chelsea staat na twee speelronden in groep H met 3 punten op de tweede plek. Juventus leidt met 6 punten. Malmö FF is nog puntloos.

Meer uit Voetbal

Ajax sluit na vuurwerkactie tribune van F-Side tegen Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.

52 minuten geleden
Ajax compenseert toegangskaarten 1200 supporters FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.

2 uur geleden
Expert: excessen met vuurwerk in stadions moeilijk uit te bannen

AMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."

3 uur geleden
Ajax-directeur Geelen: ik had zelf de media te woord moeten staan

AMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.

4 uur geleden
Ajax: mensen zonder kaart in stadion door geforceerde nooduitgang

AMSTERDAM (ANP) - De reden dat er zondag tijdens de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen zoveel vuurwerk in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was, kwam volgens Ajax doordat veel mensen zonder toegangsbewijs naar binnen kwamen door een nooduitgang te forceren. Dat meldt Menno Geelen, algemeen directeur van de Amsterdamse club. De wedstrijd werd vanwege het vele vuurwerk na zes minuten gestaakt. Het restant wordt dinsdag zonder publiek gespeeld.

5 uur geleden
Ajax vergoedt supporters na gestaakte wedstrijd tegen Groningen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat de supporters die zondag aanwezig waren bij de gestaakte wedstrijd tegen FC Groningen vergoeden. Dat meldt algemeen directeur Menno Geelen in een interview op de website van Ajax. Het duel werd na zes minuten gestaakt omdat fans van de harde kern (F-Side) van de thuisploeg twee keer heel veel vuurwerk afstaken voor een overleden medesupporter.

5 uur geleden
Nijhuis leidt ook restant gestaakt duel tussen Ajax en Groningen

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Bas Nijhuis leidt dinsdag ook het restant van de gestaakte wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen. Dat meldt de KNVB.

5 uur geleden