Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea-coach Tuchel: Lukaku is geestelijk vermoeid

Chelsea-coach Tuchel: Lukaku is geestelijk vermoeid

LONDEN (ANP) - De Belgische international Romelu Lukaku heeft momenteel bij Chelsea last van geestelijke vermoeidheid. Dat zei zijn coach Thomas Tuchel in de aanloop naar de thuiswedstrijd woensdag in de Champions League tegen Malmö FF. "Hij heeft de laatste tijd veel wedstrijden gespeeld", betoogde de Duitse trainer. "Hij is daardoor mentaal een beetje moe. Maar het is niet zo dat we ons daar grote zorgen over maken."

Lukaku (28) keerde in augustus na zeven jaar terug bij Chelsea, de titelhouder in de Champions League. De Londense club betaalde circa 115 miljoen euro voor hem aan Internazionale. Hij begon sterk aan zijn tweede periode op Stamford Bridge, maar heeft nu al sinds half september voor Chelsea niet meer gescoord.

"Mijn spelers moeten zich nog steeds een beetje aanpassen aan de manier waarop Romelu speelt", legde Tuchel uit. "Dat gaat dagelijks een stukje beter. Maar doordat hij vanaf de zomer zoveel heeft gespeeld, zeker ook met België, heeft hij nu even een terugslag. Het betekent veel voor hem om voor zijn land uit te komen. Dat neemt hij heel serieus. Als het dan even tegenzit met de nationale ploeg, zoals onlangs in de Nations League, gaat hij daarover nadenken. Die last drukt op zijn schouders en vermoeit hem."

Chelsea staat na twee speelronden in groep H met 3 punten op de tweede plek. Juventus leidt met 6 punten. Malmö FF is nog puntloos.

Meer uit Voetbal

Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

1 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

2 uur geleden
Infantino: Iran mag van Trump meedoen aan WK voetbal

MIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.

3 uur geleden
Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

13 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

13 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

14 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

15 uur geleden