Chelsea-coach maakt zich zorgen over veiligheid spelers
WOLVERHAMPTON (ANP/RTR) - Chelsea-coach Thomas Tuchel zegt dat de Premier League speelt met de veiligheid van de spelers, nadat de door coronabesmettingen geplaagde Londense club was gedwongen om de wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers af te werken. Het duel eindigde in 0-0.
Chelsea was teleurgesteld dat het ondanks de afwezigheid van veel spelers zoals Romelu Lukaku, Timo Werner en Callum Hudson-Odoi geen toestemming kreeg om de wedstrijd uit te stellen. De coach is bezorgd om het stijgend aantal besmettingen in zijn selectie en denkt ook dat door het samen reizen en een kleedkamer delen de kans op meer besmettingen groot is.
"We praten veel over de veiligheid en het beschermen van spelers, maar ik ben er niet zeker van of we dat vandaag hebben gedaan", zei Tuchel tegen Sky Sports. "Als we morgen de volgende test hebben en er is weer iemand positief, dan wil ik overleg met de Premier League over wat ze verwachten. We moesten vandaag drie uur in de bus zitten en samen reizen en waren met elkaar bij het overleg, de lunch en het diner. Deze situatie zal niet stoppen als we dit blijven doen."
Tuchel is bang dat hij nog meer spelers moet missen in de wedstrijd tegen Brentford van woensdag in de League Cup. "Als ze ons laten spelen tegen Brentford, wat moeten we dan doen?"
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Bart Verbruggen is de eerste doelman van het Nederlands elftal voor het WK. Dat zei Ronald Koeman tijdens zijn persconferentie voor de oefeninterland van woensdag tegen Algerije in De Kuip. De bondscoach gaf nog niet prijs wie zijn tweede keeper is voor de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Robin Roefs en Mark Flekken zijn de andere doelmannen in de WK-selectie van Oranje.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Mats Wieffer begint woensdagavond met het Nederlands elftal aan de oefenwedstrijd tegen Algerije in De Kuip. Hij vervangt de geschorste Denzel Dumfries. Jurriën Timber, rechterverdediger van Arsenal, ontbreekt nog bij Oranje en sluit donderdag aan bij de nationale ploeg.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Marten de Roon heeft een opvallend rugnummer gekregen voor het WK. De middenvelder draagt het shirt met nummer 3 als hij in actie komt op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit een lijst die de KNVB heeft vrijgegeven.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor de oefeninterland van woensdagavond tegen Algerije in De Kuip. Bondscoach Ronald Koeman staat met 25 spelers van zijn selectie voor het WK op het veld in Zeist. Alleen Jurriën Timber ontbreekt nog. De verdediger maakte zaterdag na ruim twee maanden blessureleed zijn rentree voor Arsenal in de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain en sluit donderdag aan.
3 uur geledenSOUTHAMPTON (ANP/AFP) - Voetbalclub Southampton houdt vast aan de Duitse trainer Tonda Eckert ondanks zijn rol in het spionageschandaal, dat de club een plek kostte in de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League. "Ik vind dat hij een tweede kans verdient en zal hem die geven. Ik steun hem volledig, omdat ik hem een supergetalenteerde coach vind", zegt de Servische clubeigenaar Dragan Šolak in een interview met de BBC.
6 uur geledenCARDIFF (ANP) - Verdediger Derrick Luckassen is op het laatste moment toegevoegd aan de WK-selectie van Ghana. De 30-jarige geboren Amsterdammer was niet opgenomen in de voorselectie, maar is na een blessure vlak voor de deadline opgenomen in de definitieve groep van 26 spelers. Alexander Djiku van Spartak Moskou raakte afgelopen weekend geblesseerd op de training.
8 uur geledenWENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
18 uur geleden