Chelsea-coach maakt zich zorgen over veiligheid spelers
WOLVERHAMPTON (ANP/RTR) - Chelsea-coach Thomas Tuchel zegt dat de Premier League speelt met de veiligheid van de spelers, nadat de door coronabesmettingen geplaagde Londense club was gedwongen om de wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers af te werken. Het duel eindigde in 0-0.
Chelsea was teleurgesteld dat het ondanks de afwezigheid van veel spelers zoals Romelu Lukaku, Timo Werner en Callum Hudson-Odoi geen toestemming kreeg om de wedstrijd uit te stellen. De coach is bezorgd om het stijgend aantal besmettingen in zijn selectie en denkt ook dat door het samen reizen en een kleedkamer delen de kans op meer besmettingen groot is.
"We praten veel over de veiligheid en het beschermen van spelers, maar ik ben er niet zeker van of we dat vandaag hebben gedaan", zei Tuchel tegen Sky Sports. "Als we morgen de volgende test hebben en er is weer iemand positief, dan wil ik overleg met de Premier League over wat ze verwachten. We moesten vandaag drie uur in de bus zitten en samen reizen en waren met elkaar bij het overleg, de lunch en het diner. Deze situatie zal niet stoppen als we dit blijven doen."
Tuchel is bang dat hij nog meer spelers moet missen in de wedstrijd tegen Brentford van woensdag in de League Cup. "Als ze ons laten spelen tegen Brentford, wat moeten we dan doen?"
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.
42 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Erevoorzitter Uli Hoeness heeft aangekondigd dat Bayern München harder gaat optreden tegen zaakwaarnemers die steeds meer geld willen verdienen aan transfers. "We accepteren niet langer dat zaakwaarnemers bepalen hoe de zaken worden gedaan. Hun werk staat niet meer in verhouding tot de bedragen die ze vragen en vaak ook nog krijgen", zei Hoeness in de Duitse krant Bild. "We zullen vaker 'nee' zeggen en weigeren mee te gaan in deze waanzin."
7 uur geledenGIRONA (ANP/RTR) - Trainer Hansi Flick geeft de spelers van FC Barcelona twee dagen vrij om bij te komen van twee nederlagen op rij. "Ik denk dat het belangrijk is dat ze zich herpakken", zei de coach na de 2-1-nederlaag tegen Girona, waardoor de Catalaanse ploeg de koppositie kwijtraakte aan Real Madrid. Het verlies tegen Girona kwam vier dagen na de 4-0-nederlaag tegen Atlético in het Spaanse bekertoernooi.
8 uur geledenBEIROET (ANP/DPA) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA heeft dankzij een uitzondering in de wetgeving een Libanees paspoort gekregen. "Trots om officieel Libanees te zijn. Ik hou van Libanon en voel me thuis in dit prachtige land", aldus de Zwitser in een post op Instagram.
8 uur geledenGIRONA (ANP) - FC Barcelona heeft zijn tweede nederlaag op rij geleden. Vier dagen na de 4-0 bij Atlético Madrid in het Spaanse bekertoernooi verloor de ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong de competitiewedstrijd bij Girona met 2-1. Barcelona moet na de nederlaag de koppositie in La Liga afstaan aan Real Madrid, dat nu 2 punten meer heeft.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga is niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur. De voormalige coach van Ajax had de mogelijkheid om aan te blijven na het recente ontslag van Thomas Frank, maar heeft ervoor gekozen om afscheid te nemen. Dat meldde de club uit Londen in een verklaring.
23 uur geleden