Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea-coach Lampard: Ziyech deed het geweldig

Chelsea-coach Lampard: Ziyech deed het geweldig

KRASNODAR (ANP) - Hakim Ziyech debuteerde bij Chelsea als basisspeler in het duel in de Champions League bij Krasnodar (0-4), speelde goed en maakte nog een doelpunt ook. Coach Frank Lampard vond dat de voormalig Ajacied het geweldig had gedaan. "Hij voegt echt iets toe aan ons spel."

In de voorbereiding raakte de Marokkaans international geblesseerd. Lampard: "Hakim heeft heel hard gewerkt om weer fit te worden. Dat is hem gelukt en we zagen dat hij steeds meer in de buurt van een basisplaats kwam. Het was mooi om te zien dat hij extra kwaliteit in het elftal bracht."

Het was een lange weg voor Ziyech, aldus Lampard. "De Nederlandse competitie is vorig seizoen in maart geëindigd en niet meer hervat. Het was vanavond de eerste keer sinds die tijd dat hij aan een wedstrijd begon. Dat geeft nog een extra glans aan zijn optreden. Ik ben echt onder de indruk."

Meer uit Voetbal

Feyenoord heeft tientallen mensen in beeld na vuurwerkgeweld

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft enkele tientallen mensen in beeld die in aanmerking komen voor een stadionverbod naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur afgelopen zondag. Dat heeft de club vrijdag bekendgemaakt.

1 uur geleden
Van Bronckhorst kijkt uit naar ontmoeting met droomclub Barcelona

ROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst kijkt uit naar het uitduel van Feyenoord in de Champions League tegen FC Barcelona. "Deze loting roept natuurlijk speciale gevoelens op", zei de trainer van de Rotterdammers vrijdag. "FC Barcelona is altijd mijn droomclub geweest."

1 uur geleden
Van Bronckhorst vindt aandacht voor vuurwerkgeweld terecht

ROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst (51) vindt alle aandacht die het vuurgeweld bij SC Cambuur - Feyenoord heeft gekregen "terecht". "Het is een moeilijk onderwerp. De voorbereiding op een wedstrijd is anders dan normaal. Je merkt toch dat het de hele week in je systeem zit", zei de trainer van Feyenoord vrijdag in Rotterdam in aanloop naar de competitiewedstrijd van zondag tegen ADO Den Haag.

1 uur geleden
Ajax tegen Atalanta in Conference League, Twente treft Freiburg

MONACO (ANP) - Ajax speelt in het hoofdtoernooi van de Conference League tegen onder meer het Italiaanse Atalanta en Getafe uit Spanje. FC Twente ontmoet onder meer SC Freiburg. Dat wees de loting in Monaco vrijdag uit.

2 uur geleden
AZ en NEC treffen onder meer Juventus en Benfica in Europa League

MONACO (ANP) - AZ en NEC zijn in het hoofdtoernooi van de Europa League allebei gekoppeld aan onder meer het Italiaanse Juventus en Benfica uit Portugal. Dat is het resultaat van de loting van vrijdag in Monaco.

3 uur geleden
SC Cambuur nodigt gewonde supporters uit op club

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft de zeven gewonde supporters en hun gezinnen uitgenodigd voor een bijeenkomst zaterdag bij de club. Daar zal de burgemeester van Leeuwarden ook bij aanwezig zijn. Volgens een woordvoerder van de club gaat het hierbij om nazorg voor de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van afgelopen zondag tijdens het duel met Feyenoord.

4 uur geleden
Aanvaller Van Duijn op huurbasis van AZ naar FC Utrecht

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft Sem van Duijn voor een seizoen verhuurd aan FC Utrecht. In de overeenkomst van de 22-jarige aanvaller is een optie tot koop opgenomen. Van Duijn tekende in juli een verlengd contract tot de zomer van 2031 bij AZ.

6 uur geleden