Chelsea-coach Lampard: Ziyech deed het geweldig
KRASNODAR (ANP) - Hakim Ziyech debuteerde bij Chelsea als basisspeler in het duel in de Champions League bij Krasnodar (0-4), speelde goed en maakte nog een doelpunt ook. Coach Frank Lampard vond dat de voormalig Ajacied het geweldig had gedaan. "Hij voegt echt iets toe aan ons spel."
In de voorbereiding raakte de Marokkaans international geblesseerd. Lampard: "Hakim heeft heel hard gewerkt om weer fit te worden. Dat is hem gelukt en we zagen dat hij steeds meer in de buurt van een basisplaats kwam. Het was mooi om te zien dat hij extra kwaliteit in het elftal bracht."
Het was een lange weg voor Ziyech, aldus Lampard. "De Nederlandse competitie is vorig seizoen in maart geƫindigd en niet meer hervat. Het was vanavond de eerste keer sinds die tijd dat hij aan een wedstrijd begon. Dat geeft nog een extra glans aan zijn optreden. Ik ben echt onder de indruk."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.
5 uur geledenDORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.
7 uur geledenSITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.
7 uur geleden