Chelsea-coach houdt rekening met periode zonder Lukaku en Werner
LONDEN (ANP) - Chelsea-coach Thomas Tuchel bevestigde na de 4-0-zege op Malmö dat de ploeg het voorlopig moet stellen zonder Romelu Lukaku en Timo Werner. De twee aanvallers vielen al in de eerste helft van de Champions League-wedstrijd geblesseerd uit en zullen even niet inzetbaar zijn.
"Romelu heeft zijn enkel verdraaid en Timo heeft een blessure aan zijn hamstring, dus ze zullen er wat dagen uit zijn", zei de Duitse coach. "We spelen veel wedstrijden dus we zullen een oplossing moeten vinden."
Het zou een domper zijn voor Chelsea als de ploeg de twee aanvallers lang moet missen. "Ze waren in goede vorm, ze zijn gevaarlijk, creëren kansen en scoren", zei Tuchel. "Jongens die hebben gewacht op hun kans, moeten nu opstaan en scoren. De jongens die starten zaterdag tegen Norwich City krijgen het vertrouwen. We hebben eerder wedstrijden gewonnen zonder Lukaku en Werner. We willen deze problemen niet te vaak hebben, maar het gebeurt nu eenmaal in een seizoen."
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.
8 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
10 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.
15 uur geledenMADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
16 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
16 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.
16 uur geleden