Chelsea-coach houdt rekening met periode zonder Lukaku en Werner
LONDEN (ANP) - Chelsea-coach Thomas Tuchel bevestigde na de 4-0-zege op Malmö dat de ploeg het voorlopig moet stellen zonder Romelu Lukaku en Timo Werner. De twee aanvallers vielen al in de eerste helft van de Champions League-wedstrijd geblesseerd uit en zullen even niet inzetbaar zijn.
"Romelu heeft zijn enkel verdraaid en Timo heeft een blessure aan zijn hamstring, dus ze zullen er wat dagen uit zijn", zei de Duitse coach. "We spelen veel wedstrijden dus we zullen een oplossing moeten vinden."
Het zou een domper zijn voor Chelsea als de ploeg de twee aanvallers lang moet missen. "Ze waren in goede vorm, ze zijn gevaarlijk, creëren kansen en scoren", zei Tuchel. "Jongens die hebben gewacht op hun kans, moeten nu opstaan en scoren. De jongens die starten zaterdag tegen Norwich City krijgen het vertrouwen. We hebben eerder wedstrijden gewonnen zonder Lukaku en Werner. We willen deze problemen niet te vaak hebben, maar het gebeurt nu eenmaal in een seizoen."
Meer uit Sport
WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben op het WK in Warschau de kwartfinales bereikt. De regerend wereldkampioen won ook de derde en vierde groepswedstrijd van respectievelijk Kazachstan en Polen en is zo groepswinnaar in groep A.
40 minuten geledenTURKU (ANP) - Atlete Minke Bisschops heeft bij de Paavo Nurmi Games in Finland de 100 meter op haar naam geschreven. De 23-jarige sprintster won op de atletiekwedstrijd in Turku in 11,25 seconden.
1 uur geledenSANTO STEFANO DI CADORE (ANP) - Demi Vollering heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De 29-jarige wielrenster van FDJ United-Suez was in de etappe van Longarone naar Santo Stefano di Cadore na 146 kilometer net iets sneller dan landgenote Anna van der Breggen. Antonia Niedermaier uit Duitsland werd derde.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka is verrassend uitgeschakeld in de kwartfinales van Roland Garros. De 28-jarige Belarussische gaf een ruime voorsprong weg en verloor onder winderige omstandigheden in drie sets van de Russische Diana Sjnajder: 6-3 5-7 0-6. De nummer 1 van de wereld won het grandslamtoernooi in Parijs nog nooit.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Maja Chwalińska heeft gezorgd voor een nieuwe stunt op Roland Garros. De 24-jarige Poolse, die begon als qualifier aan het grandslamtoernooi in de Franse hoofdstad, versloeg in de kwartfinale de Russische Anna Kalinskaja in twee sets: 7-6 (3) 6-3.
8 uur geledenMARANELLO (ANP) - Formule 1-coureur Charles Leclerc heeft zijn contract bij Ferrari verlengd. Daardoor blijft de huidige nummer 3 van de WK-stand ook de komende seizoenen voor het Italiaanse team rijden. De 28-jarige Monegask debuteerde in 2018 in de hoogste raceklasse en heeft sinds 2019 een vast stoeltje bij Ferrari, waar hij nu zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton als teamgenoot heeft.
12 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Jakub Menšík heeft zich op Roland Garros voor het eerst geplaatst voor de halve finales van een grandslamtoernooi. De mondiale nummer 27 uit Tsjechië was in Parijs met 6-4 6-3 7-6 (3) te sterk voor de Braziliaan João Fonseca. Hij speelt tegen de Duitser Alexander Zverev om een plaats in de finale.
21 uur geleden