Chelsea breekt record en betaalt 133 miljoen euro voor Caicedo
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League een transferrecord verbroken. De Londenaren bereikten maandag een akkoord met middenvelder Moises Caicedo en betalen omgerekend 133 miljoen euro voor de Ecuadoraan. Chelsea had het record met 121 miljoen euro voor de Argentijnse wereldkampioen Enzo Fernández sinds begin februari van dit jaar al in handen.
De transfer is vrij opmerkelijk. Liverpool-trainer Jürgen Klopp zei vrijdag dat Caicedo zich zo goed als zeker bij zijn elftal zou voegen. "Mij is verteld dat ik kan bevestigen dat er een akkoord is bereikt met de club", sprak hij toen.
Caicedo speelde anderhalf jaar lang voor Brighton & Hove Albion, waar hij vorig seizoen een hoofdrol vertolkte.
"Toen Chelsea mij belde, hoefde ik geen twee keer na te denken", aldus Caicedo, die eind november op het WK met Ecuador meedeed in de groepswedstrijd tegen het Nederlands elftal (1-1). "Het is een droom die uitkomt."
Chelsea begon het seizoen zondag met een gelijkspel tegen Liverpool (1-1).
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
8 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
9 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
10 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
10 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
10 uur geleden