Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea breekt record en betaalt 133 miljoen euro voor Caicedo

Chelsea breekt record en betaalt 133 miljoen euro voor Caicedo

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League een transferrecord verbroken. De Londenaren bereikten maandag een akkoord met middenvelder Moises Caicedo en betalen omgerekend 133 miljoen euro voor de Ecuadoraan. Chelsea had het record met 121 miljoen euro voor de Argentijnse wereldkampioen Enzo Fernández sinds begin februari van dit jaar al in handen.

De transfer is vrij opmerkelijk. Liverpool-trainer Jürgen Klopp zei vrijdag dat Caicedo zich zo goed als zeker bij zijn elftal zou voegen. "Mij is verteld dat ik kan bevestigen dat er een akkoord is bereikt met de club", sprak hij toen.

Caicedo speelde anderhalf jaar lang voor Brighton & Hove Albion, waar hij vorig seizoen een hoofdrol vertolkte.

"Toen Chelsea mij belde, hoefde ik geen twee keer na te denken", aldus Caicedo, die eind november op het WK met Ecuador meedeed in de groepswedstrijd tegen het Nederlands elftal (1-1). "Het is een droom die uitkomt."

Chelsea begon het seizoen zondag met een gelijkspel tegen Liverpool (1-1).

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

9 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

10 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

10 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

10 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

11 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

12 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

14 uur geleden