Chelsea boekt vijfde zege op rij en voert druk op Liverpool op
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de druk op koploper Liverpool in de Premier League verder opgevoerd. De Londenaren versloegen Brentford met 2-1 en boekten daarmee hun vijfde achtereenvolgende zege. Liverpool speelde de laatste twee competitieduels gelijk en heeft nu nog een voorsprong van 2 punten op Chelsea, dat wel een duel meer speelde.
Kort voor rust kopte de Spanjaard Marc Cucurella Chelsea, na een indraaiende voorzet vanaf de zijlijn van oud-PSV'er Noni Madueke, op voorsprong. Brentford werd na rust sterker, maar vanuit een counter besliste de thuisploeg het duel. Nicolas Jackson werd de diepte ingestuurd en schoot in de korte hoek raak. Brentford kwam in de 90e minuut na een goede uitval dankzij Bryan Mbeumo alsnog terug tot 2-1, maar daar bleef het bij.
Bij Brentford hadden doelman Mark Flekken en verdediger Sepp van den Berg een basisplaats.
Tottenham Hotspur won eenvoudig bij hekkensluiter Southampton: 0-5. Na 25 minuten hadden de Spurs al vier keer gescoord. Tottenham staat nu op de tiende plaats.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Gernot Trauner formeel laten weten dat zijn contract niet zal worden verlengd. De 34-jarige Oostenrijker heeft nog een overeenkomst in De Kuip tot deze zomer.
1 uur geledenANTALYA (ANP/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino claimt dat Iran definitief meedoet aan het WK voetbal van komende zomer. "Iran zal deelnemen. Daarvoor zijn we hier", zei de Zwitser in de rust van de oefenwedstrijd tussen het land en Costa Rica in Turkije, waarbij hij aanwezig is. "We zijn hier blij mee, want het is een heel, heel sterk team."
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft Mohamed Ihattaren voor een jaar langer vastgelegd. De 24-jarige middenvelder had een aflopend contract, dat de club met een eenzijdige optie met een seizoen kon verlengen. Dat is gebeurd, meldt de nummer 11 van de Eredivisie.
5 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben in de oefenwedstrijd tegen Australië een zware nederlaag geleden: 5-1. De ploeg van bondscoach Fred Rutten kwam vlak na rust in Melbourne op gelijke hoogte via voormalig Ajacied Arjany Martha, maar incasseerde in de laatste 25 minuten nog vier doelpunten. Feyenoorder Jordan Bos maakte de 3-1 voor Australië, na vrijdag al het enige doelpunt te hebben verzorgd tegen Kameroen (1-0).
5 uur geledenBREDA (ANP) - Oud-voetbalinternational Kees Kuijs is op 94-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat bevestigd aan het ANP. Kuijs was speler van NAC Breda en HFC Haarlem en speelde 43 interlands tussen 1955 en 1962. Hij was de oudste nog levende oud-international van het Nederlands elftal.
7 uur geledenSTUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.
20 uur geleden