Chelsea boekt vijfde zege op rij en voert druk op Liverpool op
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de druk op koploper Liverpool in de Premier League verder opgevoerd. De Londenaren versloegen Brentford met 2-1 en boekten daarmee hun vijfde achtereenvolgende zege. Liverpool speelde de laatste twee competitieduels gelijk en heeft nu nog een voorsprong van 2 punten op Chelsea, dat wel een duel meer speelde.
Kort voor rust kopte de Spanjaard Marc Cucurella Chelsea, na een indraaiende voorzet vanaf de zijlijn van oud-PSV'er Noni Madueke, op voorsprong. Brentford werd na rust sterker, maar vanuit een counter besliste de thuisploeg het duel. Nicolas Jackson werd de diepte ingestuurd en schoot in de korte hoek raak. Brentford kwam in de 90e minuut na een goede uitval dankzij Bryan Mbeumo alsnog terug tot 2-1, maar daar bleef het bij.
Bij Brentford hadden doelman Mark Flekken en verdediger Sepp van den Berg een basisplaats.
Tottenham Hotspur won eenvoudig bij hekkensluiter Southampton: 0-5. Na 25 minuten hadden de Spurs al vier keer gescoord. Tottenham staat nu op de tiende plaats.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
4 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
6 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
7 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
8 uur geleden