Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea blijft goed presteren en bereikt halve finales FA Cup

Chelsea blijft goed presteren en bereikt halve finales FA Cup

MIDDLESBROUGH (ANP) - Chelsea heeft dankzij een overwinning bij Middlesbrough de halve finales van de FA Cup bereikt. De jarige Marokkaanse international Hakim Ziyech, die zijn 29e verjaardag vierde, was met een doelpunt belangrijk bij de 2-0-overwinning van Chelsea. De Londenaren presteren in sportief opzicht goed, maar worden de laatste tijd wel geraakt door Britse sancties tegen de vertrekkende Russische eigenaar Roman Abramovitsj.

Zo mag Chelsea vanwege de Russische inval in Oekraïne geen losse kaartjes verkopen voor wedstrijden, zoals ook deze in Middlesbrough. Daarom had de nummer 3 van de Premier League de Engelse voetbalbond FA gevraagd ook geen thuispubliek toe te laten, maar dat verzoek trok de club later weer in. De tribunes van het Riverside-stadion zaten gewoon vol.

Chelsea kwam al vroeg op voorsprong via spits Romelu Lukaku. Ziyech gaf na een kwartier een steekpass op Mason Mount, die laag voorzette op Lukaku. De Belgische aanvaller, die in de competitie dit seizoen vijf keer scoorde, kon van dichtbij intikken.

Verre hoek

Na een half uur spelen kwam Ziyech vanaf de rechterkant naar binnen en schoot met links raak in de verre hoek. Middlesbrough, met de Nederlandse verdediger Anfernee Dijksteel in de basis, kon niet echt gevaarlijk worden. Tot veel schoten op doel kwam de nummer 8 van het Championship niet. Zondag zijn de andere drie kwartfinales in het toernooi om de FA Cup.

Chelsea bereikte afgelopen week de kwartfinales van de Champions League door Lille over twee wedstrijden te verslaan.

Meer uit Voetbal

Real Madrid koploper in La Liga na zege bij Getafe

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga weer overgenomen van FC Barcelona. De ploeg van coach Xabi Alonso deed dat door de uitwedstrijd bij Getafe met 1-0 te winnen.

3 uur geleden
Slot vindt dat Liverpool veel vaker had moeten scoren

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot was kritisch over de efficiëntie van zijn spelers in de met 2-1 verloren thuiswedstrijd tegen Manchester United. Het was de vierde nederlaag op rij voor de Engelse landskampioen. Dat is Liverpool sinds 2014 niet meer overkomen.

3 uur geleden
Panathinaikos speelt gelijk in aanloop naar duel met Feyenoord

THESSALONIKI (ANP) - Panathinaikos reist met een gelijkspel op zak af naar Rotterdam voor het duel met Feyenoord in de Europa League. De Griekse club verspeelde in de competitiewedstrijd tegen Aris in Thessaloniki een voorsprong en speelde met 1-1 gelijk.

5 uur geleden
Heracles-trainer na 'nachtmerrie': ik ben verantwoordelijk

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo-trainer Bas Sibum sprak na de thuisnederlaag van 7-0 tegen Feyenoord van een "nachtmerrie". Een deel van de supporters vroeg om het vertrek van de oud-speler van de club.

6 uur geleden
Kampioen Liverpool lijdt tegen United vierde nederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool lijkt het winnen verleerd. De ploeg van trainer Arne Slot leed tegen Manchester United de vierde nederlaag op rij (1-2). De kampioen verloor de afgelopen weken ook van Crystal Palace, Chelsea en Galatasaray in de Champions League.

6 uur geleden
Van Persie wil dat Feyenoord na 7-0 'nederig en hongerig' blijft

ALMELO (ANP) - Trainer Robin van Persie van Feyenoord vindt het na de ruime zege op Heracles Almelo (0-7) belangrijk dat zijn spelers "hongerig en nederig" blijven. Dat vertelde hij tijdens een persconferentie in Almelo.

7 uur geleden
Borges draagt eerste treffer als Feyenoorder op aan overleden oma

ALMELO (ANP) - Gonçalo Borges heeft zijn eerste doelpunt als speler van Feyenoord opgedragen aan zijn in september overleden oma. "Het is een lastige tijd geweest, voor mij en mijn familie. Deze is voor mijn oma", sprak de Portugese buitenspeler na de zege van 7-0 van de Rotterdammers bij Heracles Almelo tijdens een persconferentie.

7 uur geleden