Chelsea begint met Kanté en Thiago Silva aan duel in Madrid
MADRID (ANP) - Chelsea begint woensdagavond (21.00 uur) aan de (eerste) wedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinales van de Champions League met N'Golo Kanté en Thiago Silva. Trainer Frank Lampard heeft de Franse en Braziliaanse international opgesteld, hoewel ze door blessures de laatste tijd niet veel speelden.
Lampard, vervanger van de onlangs ontslagen Graham Potter, is van plan in het stadion van Madrid met drie centrale verdedigers te spelen. Reece James en Ben Chilwell zijn de verdedigers op de flanken, de zogenoemde 'wingbacks'. Hakim Ziyech, oud-speler van onder meer Ajax en een van de uitblinkers van Marokko op het WK van eind vorig jaar, zit op de bank. Dat geldt ook voor de weer herstelde Mason Mount, die in het verleden nog voor Vitesse in actie kwam.
Real Madrid is de titelverdediger in het toernooi.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
1 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
8 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden