Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea aan kop in Premier League

Chelsea aan kop in Premier League

LONDEN (ANP) - Chelsea bezet in ieder geval voor even de koppositie in de Engelse Premier League. Voor de maximaal toegestane 2000 toeschouwers op Stamford Bridge wonnen de Londenaren met 3-1 van Leeds United. Chelsea heeft een punt meer dan Tottenham Hotspur en Liverpool, die beide zondag in actie komen. Minder goed nieuws was het uitvallen van Hakim Ziyech.

Leeds kwam al na 4 minuten aan de leiding in Londen. Patrick Bamford schoot raak, het was al zijn achtste treffer van het seizoen. Bij Chelsea had Olivier Giroud voor het eerst dit seizoen een basisplaats. De Fransman had die woensdag verdiend met liefst vier doelpunten in de Champions League tegen Sevilla. Coach Frank Lampard beloonde de Franse spits die in de 27e minuut gelijkmaakte: 1-1.

In voorbereiding op dat doelpunt blesseerde Ziyech zich. De oud-Ajacied ging met, op het oog, hamstringklachten naar de kant. Na ruim een uur kwam Chelsea op voorsprong. Verdediger Kurt Zouma kopte raak uit een corner van Mason Mount: 2-1. In blessuretijd maakte Christian Pulisic er nog 3-1 van.

Meer uit Voetbal

FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

11 minuten geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

14 minuten geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

4 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

8 uur geleden
Slot voelt bij Liverpool steun van beleidsbepalers en fans

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.

8 uur geleden
Assistent-bondscoach Polen op 49-jarige leeftijd overleden

WARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.

8 uur geleden
PSV neemt na 'bewustwordingsprogramma' weer fans mee naar Ajax

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."

9 uur geleden