Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea aan kop in Premier League

Chelsea aan kop in Premier League

LONDEN (ANP) - Chelsea bezet in ieder geval voor even de koppositie in de Engelse Premier League. Voor de maximaal toegestane 2000 toeschouwers op Stamford Bridge wonnen de Londenaren met 3-1 van Leeds United. Chelsea heeft een punt meer dan Tottenham Hotspur en Liverpool, die beide zondag in actie komen. Minder goed nieuws was het uitvallen van Hakim Ziyech.

Leeds kwam al na 4 minuten aan de leiding in Londen. Patrick Bamford schoot raak, het was al zijn achtste treffer van het seizoen. Bij Chelsea had Olivier Giroud voor het eerst dit seizoen een basisplaats. De Fransman had die woensdag verdiend met liefst vier doelpunten in de Champions League tegen Sevilla. Coach Frank Lampard beloonde de Franse spits die in de 27e minuut gelijkmaakte: 1-1.

In voorbereiding op dat doelpunt blesseerde Ziyech zich. De oud-Ajacied ging met, op het oog, hamstringklachten naar de kant. Na ruim een uur kwam Chelsea op voorsprong. Verdediger Kurt Zouma kopte raak uit een corner van Mason Mount: 2-1. In blessuretijd maakte Christian Pulisic er nog 3-1 van.

Meer uit Voetbal

Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

1 uur geleden
Iran wacht op antwoord FIFA en beslist daarna over WK-deelname

TEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.

1 uur geleden
Depay krijgt Diniz als nieuwe trainer bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.

2 uur geleden
Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

14 uur geleden
Vakbond wil immigratiedienst ICE niet bij WK-stadion

LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.

15 uur geleden
Trainer Kuijt wil contract bij FC Dordrecht verlengen

LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."

15 uur geleden
Juventus wint van Genoa en passeert doelman Bijlow tweemaal

TURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.

16 uur geleden