Charleroi verspeelt koppositie door tweede nederlaag op rij
GENK (ANP) - Charleroi is niet langer koploper in de Belgische Pro League. De ploeg van trainer Karim Belhocine verloor met 2-1 bij Racing Genk. De Deen Joakim Mæhle maakte in de 63e minuut het winnende doelpunt voor de thuisclub. Voor Charleroi was het de tweede nederlaag op rij in de competitie. Eerder was Standard Luik te sterk (1-2).
Charleroi bleef op negentien punten staan, evenveel als titelhouder Club Brugge dat een beter doelsaldo heeft. De landskampioen speelde zaterdag gelijk bij Standard Luik (1-1).
Anderlecht verspeelde in eigen stadion tegen OH Leuven een voorsprong van 2-0. Mathieu Maertens maakte in de 84e minuut gelijk: 2-2. Bij Anderlecht moest Michel Vlap diep in de extra tijd nog invallen. Derrick Luckassen bleef op de bank.
Anderlecht staat op de negende plek, OH Leuven bezet de zevende plaats.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
2 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
2 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
4 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
6 uur geleden