Champions League wordt hervat met topduel in Parijs
PARIJS (ANP) - In de achtste finales van de Champions League staan dinsdag twee topclubs tegenover elkaar. De Franse kampioen Paris Saint-Germain neemt het vanaf 21.00 uur op tegen de Duitse kampioen Bayern München.
Bij Paris Saint-Germain maken aanvallers Kylian Mbappé en Lionel Messi allebei deel uit van de wedstrijdselectie. Mbappé herstelde sneller dan verwacht van een blessure. Trainer Christophe Galtier zei maandag dat pas dinsdag, na overleg met Mbappé en de medische staf, duidelijk wordt of de aanvaller daadwerkelijk mee kan doen.
Ryan Gravenberch liet zich maandag weer op het trainingsveld van Bayern München zien. De middenvelder miste de laatste twee competitieduels vanwege een knieblessure. Thomas Müller trainde, na een lichte blessure die hij afgelopen weekeinde opliep, ook gewoon mee.
AC Milan speelt, ook om 21.00 uur, tegen Tottenham Hotspur. Woensdag staan met Borussia Dortmund - Chelsea en Club Brugge - Benfica de volgende achtste finales in de Champions League op het programma.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
50 minuten geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
3 uur geleden