Champions League wordt hervat met topduel in Parijs
PARIJS (ANP) - In de achtste finales van de Champions League staan dinsdag twee topclubs tegenover elkaar. De Franse kampioen Paris Saint-Germain neemt het vanaf 21.00 uur op tegen de Duitse kampioen Bayern München.
Bij Paris Saint-Germain maken aanvallers Kylian Mbappé en Lionel Messi allebei deel uit van de wedstrijdselectie. Mbappé herstelde sneller dan verwacht van een blessure. Trainer Christophe Galtier zei maandag dat pas dinsdag, na overleg met Mbappé en de medische staf, duidelijk wordt of de aanvaller daadwerkelijk mee kan doen.
Ryan Gravenberch liet zich maandag weer op het trainingsveld van Bayern München zien. De middenvelder miste de laatste twee competitieduels vanwege een knieblessure. Thomas Müller trainde, na een lichte blessure die hij afgelopen weekeinde opliep, ook gewoon mee.
AC Milan speelt, ook om 21.00 uur, tegen Tottenham Hotspur. Woensdag staan met Borussia Dortmund - Chelsea en Club Brugge - Benfica de volgende achtste finales in de Champions League op het programma.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.
4 uur geleden