Champions League wordt hervat met kraker tussen Barcelona en PSG
BARCELONA (ANP) - De Champions League wordt hervat met een kraker tussen FC Barcelona en Paris Saint-Germain in de achtste finales. Trainer Ronald Koeman en Frenkie de Jong ontvangen de verliezend finalist van vorig seizoen vanaf 21.00 uur in Camp Nou. Tegelijkertijd neemt RB Leipzig het op tegen Liverpool, waar Georginio Wijnaldum zich basisspeler mag noemen.
Trainer Koeman heeft vertrouwen in een goede afloop van het thuisduel met PSG , waar dit seizoen de Nederlanders Mitchel Bakker en Xavi Simons speeltijd kregen. Barcelona heeft de laatste zeven duels gewonnen en sterspeler Lionel Messi steekt weer in grote vorm. Hij scoorde zaterdag driemaal tegen Alavés. PSG is gehavend en mist de geblesseerde Neymar en Ángel Di María.
Liverpool verkeert de laatste weken niet in goede doen, met drie nederlagen op rij in de Premier League. Het uitduel met Leipzig, de club van Justin Kluivert, wordt gespeeld in Boedapest omdat Engelse voetballers vanwege de coronaregels Duitsland niet in mogen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
8 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
10 uur geleden