Champions League wordt hervat met kraker tussen Barcelona en PSG
BARCELONA (ANP) - De Champions League wordt hervat met een kraker tussen FC Barcelona en Paris Saint-Germain in de achtste finales. Trainer Ronald Koeman en Frenkie de Jong ontvangen de verliezend finalist van vorig seizoen vanaf 21.00 uur in Camp Nou. Tegelijkertijd neemt RB Leipzig het op tegen Liverpool, waar Georginio Wijnaldum zich basisspeler mag noemen.
Trainer Koeman heeft vertrouwen in een goede afloop van het thuisduel met PSG , waar dit seizoen de Nederlanders Mitchel Bakker en Xavi Simons speeltijd kregen. Barcelona heeft de laatste zeven duels gewonnen en sterspeler Lionel Messi steekt weer in grote vorm. Hij scoorde zaterdag driemaal tegen Alavés. PSG is gehavend en mist de geblesseerde Neymar en Ángel Di María.
Liverpool verkeert de laatste weken niet in goede doen, met drie nederlagen op rij in de Premier League. Het uitduel met Leipzig, de club van Justin Kluivert, wordt gespeeld in Boedapest omdat Engelse voetballers vanwege de coronaregels Duitsland niet in mogen.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
2 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
7 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
17 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
19 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
21 uur geleden