Champions League wordt hervat met kraker tussen Barcelona en PSG
BARCELONA (ANP) - De Champions League wordt hervat met een kraker tussen FC Barcelona en Paris Saint-Germain in de achtste finales. Trainer Ronald Koeman en Frenkie de Jong ontvangen de verliezend finalist van vorig seizoen vanaf 21.00 uur in Camp Nou. Tegelijkertijd neemt RB Leipzig het op tegen Liverpool, waar Georginio Wijnaldum zich basisspeler mag noemen.
Trainer Koeman heeft vertrouwen in een goede afloop van het thuisduel met PSG , waar dit seizoen de Nederlanders Mitchel Bakker en Xavi Simons speeltijd kregen. Barcelona heeft de laatste zeven duels gewonnen en sterspeler Lionel Messi steekt weer in grote vorm. Hij scoorde zaterdag driemaal tegen Alavés. PSG is gehavend en mist de geblesseerde Neymar en Ángel Di María.
Liverpool verkeert de laatste weken niet in goede doen, met drie nederlagen op rij in de Premier League. Het uitduel met Leipzig, de club van Justin Kluivert, wordt gespeeld in Boedapest omdat Engelse voetballers vanwege de coronaregels Duitsland niet in mogen.
Meer uit Voetbal
MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.
8 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.
9 uur geledenCASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.
11 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth in de Premier League door een doelpunt in de slotseconden verloren. Het werd 3-2 aan de Engelse zuidkust. Liverpool is er dit kalenderjaar nog niet in geslaagd te winnen in de Engelse competitie.
11 uur geleden