Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Champions League wordt hervat met kraker tussen Barcelona en PSG

Champions League wordt hervat met kraker tussen Barcelona en PSG

BARCELONA (ANP) - De Champions League wordt hervat met een kraker tussen FC Barcelona en Paris Saint-Germain in de achtste finales. Trainer Ronald Koeman en Frenkie de Jong ontvangen de verliezend finalist van vorig seizoen vanaf 21.00 uur in Camp Nou. Tegelijkertijd neemt RB Leipzig het op tegen Liverpool, waar Georginio Wijnaldum zich basisspeler mag noemen.

Trainer Koeman heeft vertrouwen in een goede afloop van het thuisduel met PSG , waar dit seizoen de Nederlanders Mitchel Bakker en Xavi Simons speeltijd kregen. Barcelona heeft de laatste zeven duels gewonnen en sterspeler Lionel Messi steekt weer in grote vorm. Hij scoorde zaterdag driemaal tegen Alavés. PSG is gehavend en mist de geblesseerde Neymar en Ángel Di María.

Liverpool verkeert de laatste weken niet in goede doen, met drie nederlagen op rij in de Premier League. Het uitduel met Leipzig, de club van Justin Kluivert, wordt gespeeld in Boedapest omdat Engelse voetballers vanwege de coronaregels Duitsland niet in mogen.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters FC Twente overtuigend naar Champions League

ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.

1 uur geleden
Club Brugge begint Champions League met ruime zege op AS Monaco

BRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.

1 uur geleden
Voetbalsters Ajax na PSV ook naar tweede voorronde Europa Cup

GRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.

4 uur geleden
Benfica stelt Mourinho aan als opvolger van Lage

LISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.

5 uur geleden
KNVB beraadt zich na toelichting hof in zaak-Vitesse

ARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.

10 uur geleden
Berghuis hoopt uitduel met PSV van zondag te halen

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.

21 uur geleden
Ajax lijdt bij start Champions League thuisnederlaag tegen Inter

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.

23 uur geleden