Champions League-winnaar Rüdiger sluit aan bij Duitse EK-selectie
SEEFELD (ANP) - Vier dagen na het winnen van de Champions League met Chelsea heeft verdediger Antonio Rüdiger zich gemeld in het trainingskamp van de Duitse selectie voor het EK. Rüdiger was net op tijd om als toeschouwer aanwezig te kunnen zijn bij de oefeninterland van de 'Mannschaft' in Innsbruck tegen Denemarken.
De vertrekkende bondscoach Joachim Löw bereidt zich met zijn selectie in het Oostenrijkse Seefeld voor op het EK. In de aanloop naar het oefenduel met Denemarken ontbraken de vier spelers die zaterdag in Porto de finale van de Champions League speelden: Rüdiger, Kai Havertz, Timo Werner (allen Chelsea) en Ilkay Gündogan (Manchester City). Chelsea won het Engelse onderonsje met 1-0, dankzij een doelpunt van Havertz.
Rüdiger meldde zich woensdag als eerste in Seefeld, de andere drie finalisten sluiten donderdag aan. Toni Kroos (Real Madrid) traint na een coronabesmetting weer mee, maar ontbreekt tegen Denemarken. Leon Goretzka (Bayern München) is hersteld van een spierblessure en meldde zich dinsdag in het Duitse trainingskamp.
Meer uit Voetbal
MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
32 minuten geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
1 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
9 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
9 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
14 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
16 uur geleden