Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Champions League uit zicht voor Juventus na vreselijke maandag

Champions League uit zicht voor Juventus na vreselijke maandag

EMPOLI (ANP) - Juventus moet serieus vrezen voor een nieuw seizoen zonder inkomsten uit de Champions League. De club kreeg maandag eerst 10 strafpunten opgelegd voor financiële malversaties rond transfers en verloor vervolgens ook de uitwedstrijd tegen Empoli (4-1).

Francesco Caputo scoorde tweemaal voor de thuisploeg en ook zijn ploeggenoten Sebastiano Luperto en Roberto Piccoli troffen doel. De ingevallen Federico Chiesa schoot bij een achterstand van 3-0 raak voor de bezoekers uit Turijn.

Juventus zakte maandag van de tweede naar de zevende plaats van de ranglijst en heeft plotseling 5 punten minder dan het als vierde geklasseerde AC Milan. De beste vier ploegen van de Serie A plaatsen zich voor de nieuwe editie van de Champions League.

Transfersommen

Juventus kreeg eerder dit seizoen 15 strafpunten opgelegd voor wanordelijkheden rond transfers. Die straf werd na hoger beroep voorlopig opgeschort. Het hoogste sportgerechtshof in Italië vond dat de zaak opnieuw moest worden bekeken. Dat resulteerde dus in een straf van 10 punten.

Juventus zou hebben gesjoemeld met de transfersommen van spelers, om zo de jaarcijfers op te krikken.

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

7 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

7 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

8 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

8 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

12 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

12 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

12 uur geleden