Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Champions League uit zicht voor Juventus na vreselijke maandag

Champions League uit zicht voor Juventus na vreselijke maandag

EMPOLI (ANP) - Juventus moet serieus vrezen voor een nieuw seizoen zonder inkomsten uit de Champions League. De club kreeg maandag eerst 10 strafpunten opgelegd voor financiële malversaties rond transfers en verloor vervolgens ook de uitwedstrijd tegen Empoli (4-1).

Francesco Caputo scoorde tweemaal voor de thuisploeg en ook zijn ploeggenoten Sebastiano Luperto en Roberto Piccoli troffen doel. De ingevallen Federico Chiesa schoot bij een achterstand van 3-0 raak voor de bezoekers uit Turijn.

Juventus zakte maandag van de tweede naar de zevende plaats van de ranglijst en heeft plotseling 5 punten minder dan het als vierde geklasseerde AC Milan. De beste vier ploegen van de Serie A plaatsen zich voor de nieuwe editie van de Champions League.

Transfersommen

Juventus kreeg eerder dit seizoen 15 strafpunten opgelegd voor wanordelijkheden rond transfers. Die straf werd na hoger beroep voorlopig opgeschort. Het hoogste sportgerechtshof in Italië vond dat de zaak opnieuw moest worden bekeken. Dat resulteerde dus in een straf van 10 punten.

Juventus zou hebben gesjoemeld met de transfersommen van spelers, om zo de jaarcijfers op te krikken.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

12 minuten geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

1 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

1 uur geleden
García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

3 uur geleden
Dekker ook komend seizoen trainer voetbalsters FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.

4 uur geleden
NAC Breda legt verdediger Paula seizoen langer vast

BREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.

4 uur geleden
Jeugdcoach St. Pauli komt uit de kast en bekritiseert topvoetbal

HAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.

5 uur geleden