Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Champions League uit zicht voor Juventus na vreselijke maandag

Champions League uit zicht voor Juventus na vreselijke maandag

EMPOLI (ANP) - Juventus moet serieus vrezen voor een nieuw seizoen zonder inkomsten uit de Champions League. De club kreeg maandag eerst 10 strafpunten opgelegd voor financiële malversaties rond transfers en verloor vervolgens ook de uitwedstrijd tegen Empoli (4-1).

Francesco Caputo scoorde tweemaal voor de thuisploeg en ook zijn ploeggenoten Sebastiano Luperto en Roberto Piccoli troffen doel. De ingevallen Federico Chiesa schoot bij een achterstand van 3-0 raak voor de bezoekers uit Turijn.

Juventus zakte maandag van de tweede naar de zevende plaats van de ranglijst en heeft plotseling 5 punten minder dan het als vierde geklasseerde AC Milan. De beste vier ploegen van de Serie A plaatsen zich voor de nieuwe editie van de Champions League.

Transfersommen

Juventus kreeg eerder dit seizoen 15 strafpunten opgelegd voor wanordelijkheden rond transfers. Die straf werd na hoger beroep voorlopig opgeschort. Het hoogste sportgerechtshof in Italië vond dat de zaak opnieuw moest worden bekeken. Dat resulteerde dus in een straf van 10 punten.

Juventus zou hebben gesjoemeld met de transfersommen van spelers, om zo de jaarcijfers op te krikken.

Meer uit Voetbal

Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

6 uur geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

6 uur geleden
Botman verlengt contract bij Newcastle United tot 2030

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.

9 uur geleden
FC Barcelona versterkt zich met Portugese verdediger Cancelo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.

9 uur geleden
Real Madrid neemt per direct afscheid van trainer Xabi Alonso

MADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.

11 uur geleden
FC Twente met teruggekeerde Zerrouki naar FC Utrecht

ENSCHEDE (ANP) - Ramiz Zerrouki maakt dinsdag weer deel uit van de selectie van FC Twente, dat in de achtste finales van de KNVB-beker op bezoek gaat bij FC Utrecht. De middenvelder werd zaterdag met Algerije uitgeschakeld op de Afrika Cup.

11 uur geleden
Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Fred Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax. De interim-coach en de directie van de club hebben dat met elkaar afgesproken, zo weten bronnen bij de club uit de hoofdstad.

11 uur geleden