Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Champions League raakt voor Chelsea verder uit beeld

Champions League raakt voor Chelsea verder uit beeld

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de kansen op een plek in de Champions League van volgend seizoen verder zien slinken. De ploeg van trainer Graham Potter moest op het eigen Stamford Bridge met 2-0 buigen voor Aston Villa. Chelsea staat met 38 punten op de elfde plaats in de Premier League en werd gepasseerd door Aston Villa, dat op 41 punten kwam.

De Londense club van de Amerikaanse eigenaar Todd Boehly investeerde dit jaar honderden miljoenen in nieuwe spelers, maar ook Potter - de opvolger van de ontslagen Thomas Tuchel - krijgt Chelsea maar niet aan de praat. Opvallend is vooral dat de 'Blues' zo moeizaam scoren. Ook tegen Aston Villa lukte dat niet.

Ollie Watkins zette de bezoekende club in de 18e minuut op voorsprong, nadat Chelsea-verdediger Marc Cucurella de bal onbedoeld op hem had doorgekopt. Watkins scoorde voor de vijfde keer op rij in een uitwedstrijd van Aston Villa, een clubrecord.

Mudryk

De Oekraïense topaankoop Mykhaylo Mudryk kreeg na een half uur een grote kans op de gelijkmaker, maar hij schoot de bal vanaf de rand van het strafschopgebied recht in de handen van doelman Emiliano Martínez. Vlak voor rust werd een doelpunt van Ben Chilwell voor Chelsea afgekeurd. Aan het begin van de tweede helft verdubbelde John McGinn met een knal van afstand de voorsprong van Aston Villa.

De top 4 in Engeland plaatst zich voor de Champions League. Chelsea heeft 11 punten minder dan Tottenham Hotspur, dat nu de vierde plaats inneemt.

Meer uit Voetbal

Eredivisie begroet weer meer voetbalfans in stadions

ZEIST (ANP) - De belangstelling voor voetbalduels in de Eredivisie is weer toegenomen. In de eerste seizoenshelft waren de stadions van de achttien clubs gemiddeld voor 96 procent gevuld. Dat is de hoogste bezettingsgraad van de afgelopen tien seizoenen.

2 uur geleden
Arsenal wint in League Cup na strafschoppen van Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.

13 uur geleden
Nigeria wint moeizaam van Tanzania in eerste wedstrijd Afrika Cup

FÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.

15 uur geleden
Algemeen directeur Brands blijft tot medio 2029 bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.

17 uur geleden
Real Madrid verhuurt Endrick tot einde van het seizoen aan Lyon

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.

17 uur geleden
Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

22 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

1 dag geleden