Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cerny schiet Wolfsburg in bekertoernooi langs titelhouder Leipzig

Cerny schiet Wolfsburg in bekertoernooi langs titelhouder Leipzig

WOLFSBURG (ANP) - Titelhouder RB Leipzig is al in de tweede ronde van het Duitse bekertoernooi uitgeschakeld. De van FC Twente overgekomen Vaclav Cerny maakte namens VfL Wolfsburg voor eigen publiek het enige doelpunt: 1-0. Daar kon ook Oranje-international Xavi Simons, die de hele wedstrijd meespeelde bij Leipzig, geen verandering meer in brengen.

Aanvaller Cerny maakte na een klein kwartier zijn eerste officiële doelpunt voor Wolfsburg, dat hem deze zomer weghaalde uit Enschede. Tien minuten later had de Tsjechische international de score kunnen verdubbelen, maar hij liet een grote kans onbenut. Leipzig moest 10 minuten na rust met tien man verder na de tweede gele kaart voor de Deen Yussuf Poulsen.

Leipzig won de DFB-Pokal de afgelopen twee seizoenen. In juni was de club uit het oosten van Duitsland in de finale te sterk voor Eintracht Frankfurt (2-0).

Verrassing

Ook voor Champions League-deelnemer 1. FC Union Berlin zit het bekertoernooi er al op. De huidige nummer 15 van de Bundesliga verloor met 1-0 bij VfB Stuttgart, dat derde staat in de competitie.

Vierdeklasser Homburg zorgde ook voor een verrassing door met 2-1 te winnen van Greuther Fürth, een club uit de tweede Bundesliga. In de eerste ronde was Homburg al te sterk voor Bundesligaclub Darmstadt. FC St. Pauli klopte na verlenging FC Schalke 04 met 2-1.

Meer uit Voetbal

Liverpool wint derby van Everton en blijft zonder puntenverlies

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen en is ook na vijf competitiewedstrijden in de Premier League zonder puntenverlies. De landskampioen van coach Arne Slot won op Anfield met 2-1.

1 uur geleden
FC Twente boekt onder coach Van den Brom tweede seizoenszege

ROTTERDAM (ANP) - FC Twente heeft onder de nieuwe coach John van den Brom de tweede seizoenszege geboekt. De ploeg uit Enschede won bij Sparta Rotterdam met 5-1.

19 uur geleden
Voormalig Duits wereldkampioen Boateng beëindigt voetbalcarrière

BERLIJN (ANP/DPA) - Voormalig international Jérôme Boateng heeft zijn carrière beëindigd. De 37-jarige oud-speler van Bayern München werd in 2014 met het Duits elftal wereldkampioen in Brazilië.

19 uur geleden
Aanvalster Keukelaar voor recordbedrag van Ajax naar Real Madrid

MADRID (ANP) - De 19-jarige aanvalster Lotte Keukelaar verruilt Ajax voor Real Madrid. Dat heeft Ajax in een persbericht bekendgemaakt. Keukelaar stond nog tot medio 2027 onder contract bij Ajax en vertrekt per direct voor een recordbedrag voor het Nederlandse vrouwenvoetbal naar Madrid. Ajax heeft de hoogte van de transfersom niet bekendgemaakt.

23 uur geleden
Feyenoorders Hwang, Lotomba en Moder nog afwezig tegen AZ

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie van koploper Feyenoord kan zondag in het uitduel met AZ nog niet beschikken over Hwang In-beom, Jordan Lotomba en Jakub Moder. De drie spelers zijn nog niet hersteld van hun blessures.

1 dag geleden
AZ-spits Parrott nog niet beschikbaar voor duel met Feyenoord

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens kan zondag in het duel met koploper Feyenoord nog geen beroep doen op aanvaller Troy Parrott. De spits is nog niet hersteld van een knieblessure.

1 dag geleden
PSV-trainer Bosz verwacht opener duel met Ajax dan vorig seizoen

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz verwacht zondag tegen Ajax "een veel opener wedstrijd" dan vorig seizoen. "Ajax speelt op een andere manier dan verleden jaar", stelde Bosz bij de persconferentie voor de topper in Eindhoven. "Ze spelen meer zoals ze in het verleden speelden. Meer naar voren. Daardoor komen er grote ruimtes."

1 dag geleden