Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cercle Brugge ontslaat trainer Clement

Cercle Brugge ontslaat trainer Clement

BRUGGE (ANP) - De Belgische voetbalclub Cercle Brugge heeft de Engelse trainer Paul Clement ontslagen. De 49-jarige Clement was pas sinds de zomer van 2020 in dienst in Brugge.

Cercle Brugge is de nummer 17 van de Belgische Jupiler League. De tweede club van Brugge heeft 22 punten, 1 meer dan Waasland Beveren.

Zondag verloor Cercle Brugge met 3-0 van STVV. Dat was al de zeventiende nederlaag van het seizoen. Jimmy De Wulf en Wouter Artz, de trainers van de beloften, nemen het tijdelijk over.

Clement werkte als assistent bij topclubs als Chelsea, Paris Saint-Germain en Bayern München. Hij was hoofdtrainer bij onder meer Swansea City en Reading.

Meer uit Voetbal

Guardiola was eerste keus van KNVB voor functie bondscoach

ZEIST (ANP) - Pep Guardiola was de eerste keus van de KNVB voor de functie van bondscoach van het Nederlands elftal. "We wisten al vrij snel dat hij een sabbatical wilde houden en Arne Slot was de volgende op de lijst", vertelt directeur topsport Nigel de Jong van de Nederlandse voetbalbond in een gesprek met de NOS.

37 minuten geleden
FC Utrecht verspeelt drie keer een voorsprong tegen Sparta

ROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft in de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam drie keer een voorsprong verspeeld. Het aantrekkelijke duel eindigde in een gelijkspel (3-3).

1 uur geleden
Titelverdediger Internazionale begint met ruime zege aan Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend aan het nieuwe seizoen in de Serie A begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van Monza (4-1).

1 uur geleden
Tottenham Hotspur gaat hard onderuit bij Brentford

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is met een grote nederlaag aan het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen. De ploeg van trainer Roberto De Zerbi verloor de uitwedstrijd tegen Brentford met 3-0. Keane Lewis-Potter, Vitaly Janelt en Michael Kayode maakten de doelpunten.

1 uur geleden
Voetbalsters AZ verslaan Feyenoord, Ajax wint van PEC Zwolle

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van AZ hebben Feyenoord de eerste nederlaag van het seizoen bezorgd. De ploeg uit Alkmaar was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 3 van het afgelopen seizoen.

2 uur geleden
Invaller Reulen kopt NAC in slotfase naar zege op Jong Ajax

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft de thuiswedstrijd tegen Jong Ajax met veel moeite gewonnen. De thuisploeg, afgelopen seizoen actief in de Eredivisie, zegevierde met 3-2. Pepijn Reulen maakte in de 88e minuut het winnende doelpunt.

3 uur geleden
AZ nog foutloos na nipte zege op tien man van Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - AZ heeft zijn foutloze reeks voortgezet met een nipte zege bij Fortuna Sittard. De formatie van trainer Leeroy Echteld won het matige duel in Limburg met 2-0. Fortuna speelde vrijwel de gehele wedstrijd met tien man, na een snelle rode kaart voor Ole Romeny.

3 uur geleden