Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cercle Brugge ontslaat trainer Clement

Cercle Brugge ontslaat trainer Clement

BRUGGE (ANP) - De Belgische voetbalclub Cercle Brugge heeft de Engelse trainer Paul Clement ontslagen. De 49-jarige Clement was pas sinds de zomer van 2020 in dienst in Brugge.

Cercle Brugge is de nummer 17 van de Belgische Jupiler League. De tweede club van Brugge heeft 22 punten, 1 meer dan Waasland Beveren.

Zondag verloor Cercle Brugge met 3-0 van STVV. Dat was al de zeventiende nederlaag van het seizoen. Jimmy De Wulf en Wouter Artz, de trainers van de beloften, nemen het tijdelijk over.

Clement werkte als assistent bij topclubs als Chelsea, Paris Saint-Germain en Bayern München. Hij was hoofdtrainer bij onder meer Swansea City en Reading.

Meer uit Voetbal

PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

9 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

9 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

10 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

11 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

13 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

13 uur geleden
Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

13 uur geleden