Cercle Brugge ontslaat trainer Clement
BRUGGE (ANP) - De Belgische voetbalclub Cercle Brugge heeft de Engelse trainer Paul Clement ontslagen. De 49-jarige Clement was pas sinds de zomer van 2020 in dienst in Brugge.
Cercle Brugge is de nummer 17 van de Belgische Jupiler League. De tweede club van Brugge heeft 22 punten, 1 meer dan Waasland Beveren.
Zondag verloor Cercle Brugge met 3-0 van STVV. Dat was al de zeventiende nederlaag van het seizoen. Jimmy De Wulf en Wouter Artz, de trainers van de beloften, nemen het tijdelijk over.
Clement werkte als assistent bij topclubs als Chelsea, Paris Saint-Germain en Bayern München. Hij was hoofdtrainer bij onder meer Swansea City en Reading.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP/RTR) - Paolo Vanoli keert terug als trainer van Fiorentina. Hij is de opvolger van Fabio Grosso, die in juni werd aangesteld als opvolger van Vanoli. Grosso werd maandag, na drie nederlagen in de eerste drie competitiewedstrijden, alweer ontslagen.
20 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de eerste verdachten geïdentificeerd die afgelopen zaterdag betrokken waren bij wangedrag tijdens het Eredivisieduel met Go Ahead Eagles. Dat meldt FC Utrecht op de clubwebsite.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Supporters van Go Ahead Eagles kunnen het restant van de gestaakte wedstrijd tegen FC Utrecht in het supportershome van de club bekijken. Dat melden de Deventenaren maandag.
6 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft trainer Carl Hoefkens ontslagen. Dat besluit volgt drie dagen na de nederlaag van 4-2 bij RKC Waalwijk in de eerste divisie. NAC, dat vorig seizoen uit de Eredivisie degradeerde, heeft na vijf speelronden 7 punten.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB zegt in navolging van veel andere Europese bonden nadrukkelijk het vertrouwen op in FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De bond bevestigde in een maandag uitgebrachte persverklaring geen steun te verlenen aan de kandidatuur van Infantino voor een nieuwe termijn als voorzitter van de mondiale bond.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona neemt extra veiligheidsmaatregelen rond de thuiswedstrijd van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje wil voorkomen dat fans van de club uit Rotterdam op tribunes zitten die bestemd zijn voor de aanhang van de thuisclub.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.
22 uur geleden