Celtics en Grizzlies trekken stand gelijk in play-offs NBA
BOSTON (ANP) - Boston Celtics heeft de stand gelijkgetrokken in de tweede ronde van de play-offs in de Eastern Conference tegen Milwaukee Bucks. De basketballers uit Boston wonnen de tweede wedstrijd met 109-86. Boston had het eerste duel afgelopen zondag verloren van de titelverdediger in de Amerikaanse profcompetitie NBA.
Jaylen Brown zorgde voor 30 punten, vijf rebounds en zes assists bij de Celtics. Dankzij zijn scores nam de thuisploeg al in de eerste helft van de wedstrijd een beslissende voorsprong. Jayson Tatum was goed voor 29 punten en Grant Williams voor 21. Bij de Bucks was sterspeler Giannis Antetokounmpo topscorer met 28 punten. Jrue Holiday maakte er 19.
Memphis Grizzlies won het tweede duel in de play-offs van de Western Conference met 106-101 van Golden State Warriors. De basketballers uit Memphis hadden de eerste wedstrijd thuis nog nipt verloren, maar waren wel de sterkste in het tweede duel in Tennessee.
Ja Morant had daar met zijn hoogste score ooit van 47 punten een groot aandeel in. De 22-jarige basketballer leidde zijn team met 18 punten in het laatste kwart naar de overwinning. Stephen Curry maakte 27 punten voor de Warriors. Jordan Poole voegde daar 20 punten aan toe.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.
9 uur geledenVUCHERENS (ANP) - Tadej Pogacar heeft na de eerste ook de tweede etappe van de Ronde van Romandië gewonnen. De wereldkampioen uit Slovenië was de snelste in de sprint van een uitgedund peloton na een heuvelachtige rit naar Vucherens. Hij versloeg de Fransman Dorian Godon, die dinsdag de proloog won. Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland werd derde.
13 uur geledenMADRID (ANP) - De Belgische tennisser Alexander Blockx heeft titelverdediger Casper Ruud uitgeschakeld in de kwartfinale van het masterstoernooi van Madrid. De 21-jarige Blockx, 69e op de wereldranglijst, had aan twee sets genoeg tegen de Noorse nummer 15 van de wereld: 6-4 6-4.
14 uur geledenBENIMANTELL (ANP) - Mathieu van der Poel rijdt deze zomer de Tour de France. Dat zei de Nederlandse wielrenner in een interview met de Spaanse sportkrant AS. Ook is het volgens Van der Poel "zeer goed mogelijk" dat hij eind augustus in actie komt op het wereldkampioenschap mountainbike.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - De Nederlandse tafeltennissters hebben op het WK voor landenteams in Londen de groepsfase afgesloten met een duidelijke zege op Mexico (3-0). Li Jie, Britt Eerland en Shuohan Men wonnen alle drie hun partijen met 3-0 in games.
18 uur geledenNAIROBI (ANP) - Kenia heeft Sabastian Sawe als een held onthaald. De 31-jarige hardloper won zondag de marathon van Londen in een historisch wereldrecord. Hij liep als eerste mens in een officiële wedstrijd over 42,195 kilometer onder de magische grens van twee uur: 1.59.30. Na een saluut met waterkanonnen bij aankomst op het vliegveld van Nairobi volgde een huldiging door president William Ruto.
20 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen kruipt vrijdag met nieuwe hoop in de Red Bull bij de 'hervatting' van de Formule 1 in Miami. De koningsklasse heeft vijf weken stilgelegen, omdat de grands prix van Saudi-Arabië en Bahrein om de onrust in het Midden-Oosten zijn geschrapt. "Het team heeft in die lange pauze hard gewerkt om uit te vinden hoe we de auto kunnen verbeteren. Ik ben heel benieuwd hoe het zal gaan in Miami en hopelijk kan ik wat dichter bij de top 3 komen", zegt de viervoudig wereldkampioen in een vooruitblik van Red Bull Racing.
1 dag geleden