Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Celtics en Grizzlies trekken stand gelijk in play-offs NBA

Celtics en Grizzlies trekken stand gelijk in play-offs NBA

BOSTON (ANP) - Boston Celtics heeft de stand gelijkgetrokken in de tweede ronde van de play-offs in de Eastern Conference tegen Milwaukee Bucks. De basketballers uit Boston wonnen de tweede wedstrijd met 109-86. Boston had het eerste duel afgelopen zondag verloren van de titelverdediger in de Amerikaanse profcompetitie NBA.

Jaylen Brown zorgde voor 30 punten, vijf rebounds en zes assists bij de Celtics. Dankzij zijn scores nam de thuisploeg al in de eerste helft van de wedstrijd een beslissende voorsprong. Jayson Tatum was goed voor 29 punten en Grant Williams voor 21. Bij de Bucks was sterspeler Giannis Antetokounmpo topscorer met 28 punten. Jrue Holiday maakte er 19.

Memphis Grizzlies won het tweede duel in de play-offs van de Western Conference met 106-101 van Golden State Warriors. De basketballers uit Memphis hadden de eerste wedstrijd thuis nog nipt verloren, maar waren wel de sterkste in het tweede duel in Tennessee.

Ja Morant had daar met zijn hoogste score ooit van 47 punten een groot aandeel in. De 22-jarige basketballer leidde zijn team met 18 punten in het laatste kwart naar de overwinning. Stephen Curry maakte 27 punten voor de Warriors. Jordan Poole voegde daar 20 punten aan toe.

Meer uit Sport

Kopvrouw Velzeboer bij EK shorttrack foutloos op eerste dag

TILBURG (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is de eerste dag van de Europese kampioenschappen in Tilburg zonder problemen doorgekomen. De kopvrouw van de Nederlandse ploeg plaatste zich, net als haar zus Michelle Velzeboer en Selma Poutsma, op zowel de 500 als 1000 meter voor de kwartfinales.

1 uur geleden
Skeletonster Bos eindigt als vierde in Altenberg

ALTENBERG (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos heeft ook bij de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen naast een medaille gegrepen. De wereldkampioene van 2025 finishte als vierde in het Duitse Altenberg.

3 uur geleden
Trucker Van den Brink wint twaalfde etappe Dakar Rally

YANBU (ANP) - Trucker Mitchel van den Brink heeft de twaalfde etappe van de Dakar Rally in Yanbu gewonnen. De Nederlander behaalde zijn vierde etappezege van dit jaar.

3 uur geleden
Red Bull presenteert 'meer glanzende' nieuwe F1-wagen

DETROIT (ANP/AFP) - Formule 1-renstal Red Bull Racing heeft in Detroit de auto onthuld waarmee Max Verstappen en Isack Hadjar in 2026 gaan rijden in het wereldkampioenschap. Het betrof een zogenoemde dummy, want de daadwerkelijke RB22 zal pas voor het eerst te zien zijn tijdens de besloten testdagen op het circuit van Barcelona, die 26 januari beginnen. Qua kleurstelling is sprake van een andere tint blauw en de bolide is glanzender.

10 uur geleden
Kunstrijders Tsiba en Danilova eindigen als vijftiende op EK

SHEFFIELD (ANP) - Michel Tsiba en Daria Danilova zijn op het EK kunstschaatsen in het Engelse Sheffield als vijftiende geëindigd bij het paarrijden. Het Nederlandse koppel stond na de korte kür op woensdag al op die positie en wist in de vrije kür geen plaats te stijgen. Hun totaalscore kwam uit op 149,33.

19 uur geleden
Oud-zwemkampioen Agnel staat terecht voor verkrachting

COLMAR (ANP) - De Franse tweevoudig olympisch zwemkampioen Yannick Agnel moet terechtstaan voor vermeende verkrachting en aanranding van de minderjarige dochter van zijn coach. Agnel won op de Olympische Spelen van 2012 in Londen twee keer goud: op de 200 meter vrije slag en op de estafette 4x100 meter vrije slag.

20 uur geleden
Van der Poel slaat wereldbekerwedstrijd in Benidorm over

BENIDORM (ANP/BELGA) - Mathieu van der Poel doet zondag niet mee aan de wereldbekerwedstrijd veldrijden in Benidorm. De rit past niet in het schema van de 30-jarige Nederlander, meldt zijn team Alpecin-Premier Tech.

1 dag geleden