Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Celtics boeken ten koste van Hornets veertigste zege in NBA

Celtics boeken ten koste van Hornets veertigste zege in NBA

LOS ANGELES (ANP) - De basketballers van Boston Celtics hebben in de NBA de veertigste zege van het seizoen geboekt. De Celtics versloegen in de eigen TD Garden Charlotte Hornets met 127-116.

Jayson Tatum en Derrick White waren samen goed voor 74 punten. Tatum nam er 41 voor zijn rekening, White 33. Aan de zijde van de Hornets was Terry Rozier met 27 punten de topschutter van de avond. Voor Tatum was het al zijn achtste duel van het seizoen waarin hij minimaal voor 40 punten tekende.

De Celtics maakten liefst 75 punten via driepunters. Van de 55 pogingen waren er 25 raak. "De schoten voelden goed vandaag. Ik kreeg met regelmaat wat ruimte en heb ze gewoon laten vliegen", zei White. Ploeggenoot Tatum (24) werd de eerste speler in de NBA met meer dan duizend driepunters op zijn naam voor zijn 25e verjaardag.

Eastern Conference

Boston Celtics is de enige ploeg met veertig overwinningen. Daartegenover staan zestien nederlagen en met een winstpercentage van 71,6 voeren de Celtics de Eastern Conference aan.

De Griek Giannis Antetokounmpo leidde zijn ploeg Milwaukee Bucks naar de tiende opeenvolgende zege in de NBA. De Bucks waren in Los Angeles met 119-106 te sterk voor LA Clippers. De 28 jaar oude Giannis was goed voor 35 punten tegen de Clippers.

Het was voor de Bucks, de nummer 2 in het oosten, de eerste zegereeks van tien sinds het seizoen 2019-2020.

Meer uit Sport

Honkballers beginnen Honkbalweek Haarlem met overwinning

HAARLEM (ANP) - Nederland is de Honkbalweek Haarlem begonnen met een overwinning. In het Pim Mulierstadion werden de International Globetrotters, een verzameling van honkballers uit verschillende landen over de hele wereld, met 6-1 verslagen.

1 uur geleden
Tennisster Muchová na hittepauze naar finale Bad Homburg

BAD HOMBURG (ANP) - De Tsjechische tennisster Karolína Muchová heeft zich vrijdag - na een hittepauze van anderhalf uur - geplaatst voor de finale van het grastoernooi van Bad Homburg. Ze was in twee sets te sterk voor de Roemeense Elena-Gabriela Ruse: 6-4 6-4. Tussen die sets zat de pauze in het stadje nabij Frankfurt.

9 uur geleden
Osaka bereikt eerste finale op gras op tennistoernooi Bad Homburg

BAD HOMBURG VOR DER HÖHE (ANP) - Tennisster Naomi Osaka heeft in Duitsland voor het eerst in haar carrière een finale van een grastoernooi bereikt. De viervoudig grandslamkampioene uit Japan was in de halve finale van het toernooi van Bad Homburg met 6-3 6-3 te sterk voor de Chinese Wang Xinyu.

13 uur geleden
Griekspoor treft Australiër Duckworth in eerste ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor treft in de eerste ronde van Wimbledon de Australiër James Duckworth. Botic van de Zandschulp begint het grandslamtoernooi in Londen met een partij tegen de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, terwijl Jesper de Jong tegen Rinky Hijikata uit Australië speelt. Dat is het resultaat van de loting op vrijdag.

15 uur geleden
Geen Tour de France voor klimmer Bilbao in afscheidsjaar

MANAMA (ANP) - De Spaanse wielrenner Pello Bilbao zal in zijn afscheidsjaar geen Tour de France rijden. De 36-jarige klimspecialist is niet op tijd hersteld van een virale infectie die hij opliep in de Tour Auvergne-Rhône-Alpes (voorheen het Critérium du Dauphiné). Dat meldde zijn ploeg Bahrain-Victorious op X.

1 dag geleden
Verstappen hoopt op betere Red Bull in 'thuisrace' Oostenrijk

SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen is recordhouder met vier zeges in de Grote Prijs van Oostenrijk, maar een vijfde zege in zijn andere 'thuisrace' ligt niet voor de hand. De Red Bull van de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 presteert dit seizoen ondermaats vergeleken met de grote concurrenten Mercedes en Ferrari. De Nederlander hoopt dat zijn auto met een upgrade weer iets beter gaat presteren.

1 dag geleden
Hamilton onthult 'pijnlijke' nekblessure in begintijd bij Ferrari

SPIELBERG (ANP) - Lewis Hamilton heeft onthuld dat een nekblessure hem kwelde in zijn eerste weken bij Ferrari. "Ik crashte begin vorig jaar tijdens een van mijn eerste tests in de Ferrari heel hard tegen de muur. Een van mijn nekwervels raakte beschadigd en daarbij werd een zenuw geraakt", vertelde de zevenvoudig wereldkampioen aan de media op de persdag van de Formule 1 voorafgaand aan de Grote Prijs van Oostenrijk.

1 dag geleden