Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Celtics boeken ten koste van Hornets veertigste zege in NBA

Celtics boeken ten koste van Hornets veertigste zege in NBA

LOS ANGELES (ANP) - De basketballers van Boston Celtics hebben in de NBA de veertigste zege van het seizoen geboekt. De Celtics versloegen in de eigen TD Garden Charlotte Hornets met 127-116.

Jayson Tatum en Derrick White waren samen goed voor 74 punten. Tatum nam er 41 voor zijn rekening, White 33. Aan de zijde van de Hornets was Terry Rozier met 27 punten de topschutter van de avond. Voor Tatum was het al zijn achtste duel van het seizoen waarin hij minimaal voor 40 punten tekende.

De Celtics maakten liefst 75 punten via driepunters. Van de 55 pogingen waren er 25 raak. "De schoten voelden goed vandaag. Ik kreeg met regelmaat wat ruimte en heb ze gewoon laten vliegen", zei White. Ploeggenoot Tatum (24) werd de eerste speler in de NBA met meer dan duizend driepunters op zijn naam voor zijn 25e verjaardag.

Eastern Conference

Boston Celtics is de enige ploeg met veertig overwinningen. Daartegenover staan zestien nederlagen en met een winstpercentage van 71,6 voeren de Celtics de Eastern Conference aan.

De Griek Giannis Antetokounmpo leidde zijn ploeg Milwaukee Bucks naar de tiende opeenvolgende zege in de NBA. De Bucks waren in Los Angeles met 119-106 te sterk voor LA Clippers. De 28 jaar oude Giannis was goed voor 35 punten tegen de Clippers.

Het was voor de Bucks, de nummer 2 in het oosten, de eerste zegereeks van tien sinds het seizoen 2019-2020.

Meer uit Sport

Tennisser Alcaraz lost Sinner weer af als mondiale nummer 1

LONDEN (ANP/AFP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de eerste plaats op de wereldranglijst weer overgenomen van Jannik Sinner. De 22-jarige Spanjaard stond een week geleden de positie af aan zijn twee jaar oudere rivaal uit Italië.

4 uur geleden
Teambaas Mekies prijst 'ongelooflijke prestatie' Verstappen

SÃO PAULO (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull kwam woorden tekort om de prestatie van Max Verstappen in de Grote Prijs van São Paulo te beschrijven. "Het was een ongelooflijke prestatie van Max", liet hij via het team weten. "We weten allemaal dat hij vorig jaar vanaf P17 naar de zege reed in de regen en dat dat een van de meest uitzonderlijke races was. Maar dit jaar deed hij het bijna opnieuw, vanuit de pitstraat, op het droge en dat met een extra stop door een lekke band."

14 uur geleden
Tennisser Zverev begint ATP Finals met zege op Shelton

TURIJN (ANP) - Alexander Zverev is de ATP Finals begonnen met een zege. De als derde geplaatste Duitse tennisser versloeg de Amerikaan Ben Shelton in twee sets: 6-3 7-6 (6).

15 uur geleden
Norris kan in Las Vegas grote stap naar eerste wereldtitel zetten

SÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft met de zege in de Grote Prijs van São Paulo een grote stap naar zijn eerste wereldtitel in de Formule 1 gezet. De Britse coureur van McLaren kwam door de zeges in de grand prix en de sprintrace op 390 punten. Dat zijn er 24 meer dan zijn teamgenoot Oscar Piastri uit Australië en 49 meer dan titelverdediger Max Verstappen.

15 uur geleden
Meerkampster Vetter beëindigt atletiekloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Meerkampster Anouk Vetter zet een punt achter haar atletiekcarrière. "Het is mooi geweest. Ik merk dat ik heel erg voldaan en tevreden ben en dat het vuurtje gewoon is gedoofd", zei Vetter tegen de NOS.

16 uur geleden
Verstappen had derde plaats na start vanuit de pits niet verwacht

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen had niet gedacht dat hij op het podium zou eindigen in de Grote Prijs van São Paulo na een start vanuit de pitstraat. De wereldkampioen eindigde als derde achter winnaar Lando Norris uit Groot-Brittannië en Kimi Antonelli uit Italië. "Om op het podium te eindigen vanuit de pitstraat, dat had ik echt totaal niet verwacht", zei hij in het interview na afloop.

17 uur geleden
Verstappen beperkt schade in São Paulo met plek 3 achter Norris

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van São Paulo als derde geëindigd. De regerend wereldkampioen moest de zege op het Autódromo José Carlos Pace in Brazilië laten aan de Brit Lando Norris in de McLaren, maar beperkte de schade na een start vanuit de pitsstraat. Mercedes-coureur Kimi Antonelli werd tweede.

17 uur geleden