Celtic trekt doelman Hart en middenvelder McCarthy aan
GLASGOW (ANP) - Celtic, mogelijk tegenstander van AZ in de play-offs van de Europa League, heeft de Engelse doelman Joe Hart en de Ierse middenvelder James McCarthy aangetrokken. De Schotse club had na een zwakke seizoensstart dringend behoefde aan een paar versterkingen.
Hart (34) is afkomstig van Tottenham Hotspur. De 75-voudige international ondertekende een driejarig contract bij Celtic. McCarthy (30) was transfervrij na zijn vertrek deze zomer bij Crystal Palace. De Ierse international verbond zich voor vier jaar aan de Schotse club.
Beide nieuwkomers zijn voor de komende wedstrijd tegen FK Jablonec, donderdag in Tsjechië, in de derde voorronde van de Europa League al inzetbaar. De winnaar van dat tweeluik speelt tegen AZ om een plaats in de groepsfase van de Europa League.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
8 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
11 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
11 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
13 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
14 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
14 uur geleden