Celtic of FC Midtjylland mogelijke tegenstander van PSV in CL
NYON (ANP) - Celtic of FC Midtjylland wordt de mogelijke tegenstander van PSV in de derde voorronde van de Champions League. Dat heeft een loting op het hoofdkantoor van de Europese voetbalbond UEFA in Nyon uitgewezen.
Als PSV zich voor de derde voorronde plaatst, dan speelt het op 3 of 4 augustus eerst thuis. De return staat voor 10 augustus gepland. Het Deense FC Midtjylland eindigde afgelopen seizoen als tweede in de Deense competitie en verloor twee keer van Ajax in de groepsfase van de Champions League. Celtic werd tweede in de Schotse competitie, met 20 punten minder dan kampioen Rangers FC.
PSV moet eerst nog de tweede voorronde overleven. De club uit Eindhoven neemt het woensdag voor eigen publiek op tegen Galatasaray. De return is volgende week in Turkije.
Conference League
Vitesse en Feyenoord worden vanaf 14.00 uur gekoppeld aan een tegenstander voor de derde voorronde van de Conference League. Vitesse is al zeker van een startbewijs voor de derde voorronde. Feyenoord moet eerst nog afrekenen met FC Drita uit Kosovo.
Ajax (groepsfase Champions League) en AZ (play-offs Europa League) beginnen later aan hun Europese campagne.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.
4 uur geledenLISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
5 uur geledenRABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
6 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.
10 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.
11 uur geledenKINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.
15 uur geleden