Celta beboet aanvaller Sisto voor 'vlucht' naar Denemarken
VIGO (ANP/AFP) - De Deense aanvaller Pione Sisto heeft zijn 'vlucht' naar zijn vaderland vanuit Spanje fors moeten bekopen. Zijn club Celta gaf de international een boete van liefst 60.000 euro omdat hij in maart zonder toestemming met de auto naar Denemarken was gereden. Dat melden zondag Spaanse media. Sisto overtrad daarmee de lockdownregels in Spanje.
Sisto (25) wilde vluchten voor de lockdown in Spanje en legde zo'n 3000 kilometer af. Pas toen hij het land uit was, meldde hij de club van zijn plannen. Op 6 mei vloog hij terug naar Spanje, waar de clubs de training hebben hervat; eerst nog individueel, vanaf maandag in grotere groepen. Sisto weigert vooralsnog te trainen. "Hij heeft een probleem en werkt niet samen met de club om het op te lossen", liet Celta-voorzitter Carlos Mourino vrijdag al weten.
Voordat de club maandag weer in groepen gaat trainen werden de spelers nog getest op het coronavirus. Ook Sisto onderging een test. De uitslagen zijn nog niet bekend. Sisto kwam dit seizoen in 21 duels tot vier doelpunten.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
5 uur geleden