Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ceferin verdedigt besluit om fans toe te laten bij Supercup

Ceferin verdedigt besluit om fans toe te laten bij Supercup

BOEDAPEST (ANP/AFP) - Aleksander Ceferin vindt het niet onverantwoord donderdag supporters toe te laten bij de wedstrijd om de Europese Supercup tussen Bayern München en Sevilla. "We hebben 16.000 mensen in het stadion, nog niet eens 30 procent van de totale capaciteit", aldus de voorzitter van de UEFA in Boedapest, waar het coronavirus de laatste tijd weer oplaait.

"De maatregelen zijn streng en er is geen sprake van gezondheidsrisico's voor de fans", vervolgde Ceferin. "Het gemakkelijkste voor ons zou zijn om niets te doen en de tribunes leeg te laten. Gezondheid is de eerste prioriteit. Maar we willen de mensen ook hoop brengen."

Ceferin wees er verder op dat het aantal fans dat wordt toegelaten tot wedstrijden momenteel aanzienlijk varieert per land in Europa. Sommige landen hanteren een vast maximumaantal toeschouwers, andere landen laten het afhangen van de capaciteit van het stadion. Engeland en Spanje zijn het nieuwe seizoen begonnen met wedstrijden achter gesloten deuren.

Meerdere supporters van Bayern leverden hun ticket de voorbije dagen in vanwege de huidige situatie rondom het coronavirus in Boedapest.

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal wint topper tegen Aston Villa ruim: 4-1

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

7 uur geleden
Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

7 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

10 uur geleden
Espanyol verbiedt bij derby shirts van FC Barcelona in stadion

BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.

10 uur geleden
PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

12 uur geleden
FIFA overweegt aanpassing buitenspelregel

DUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.

13 uur geleden
NAC Breda laat oud-international Kongolo buiten selectie

BREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.

13 uur geleden