Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ceferin verdedigt besluit om fans toe te laten bij Supercup

Ceferin verdedigt besluit om fans toe te laten bij Supercup

BOEDAPEST (ANP/AFP) - Aleksander Ceferin vindt het niet onverantwoord donderdag supporters toe te laten bij de wedstrijd om de Europese Supercup tussen Bayern München en Sevilla. "We hebben 16.000 mensen in het stadion, nog niet eens 30 procent van de totale capaciteit", aldus de voorzitter van de UEFA in Boedapest, waar het coronavirus de laatste tijd weer oplaait.

"De maatregelen zijn streng en er is geen sprake van gezondheidsrisico's voor de fans", vervolgde Ceferin. "Het gemakkelijkste voor ons zou zijn om niets te doen en de tribunes leeg te laten. Gezondheid is de eerste prioriteit. Maar we willen de mensen ook hoop brengen."

Ceferin wees er verder op dat het aantal fans dat wordt toegelaten tot wedstrijden momenteel aanzienlijk varieert per land in Europa. Sommige landen hanteren een vast maximumaantal toeschouwers, andere landen laten het afhangen van de capaciteit van het stadion. Engeland en Spanje zijn het nieuwe seizoen begonnen met wedstrijden achter gesloten deuren.

Meerdere supporters van Bayern leverden hun ticket de voorbije dagen in vanwege de huidige situatie rondom het coronavirus in Boedapest.

Meer uit Voetbal

Liverpool zakt na nederlaag bij Aston Villa naar vijfde plaats

BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.

7 uur geleden
Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

10 uur geleden
Verdediger Rekik in WK-selectie Oranje-opponent Tunesië

TUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.

11 uur geleden
Politiebewaking voor scheidsrechter die Celtic strafschop toewees

GLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.

11 uur geleden
Middlesbrough eist uitsluiting Southampton na spionage

MIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.

12 uur geleden
Middenvelder Oosting verruilt FC Groningen voor PEC Zwolle

GRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.

12 uur geleden
Doelman Neuer (40) verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.

12 uur geleden