CBR stelt versoepelingen uit tot later moment
RIJSWIJK (ANP) - Het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR) houdt voorlopig vast aan de extra maatregelen die zijn genomen om de verdere verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. Versoepelingen zijn uitgesteld tot een later moment.
De maatregelen houden onder meer in dat rijinstructeurs nog niet kunnen meerijden. Ook kunnen ze nog niet aanwezig zijn bij het eindgesprek met de examenkandidaat binnen.
Voor een examen moet het voertuig ten minste zeven minuten worden gelucht door ramen of portieren open te laten staan. Er mogen dan geen mensen in het voertuig zitten. Als het voertuig niet goed gelucht is, kan de examinator besluiten om het examen niet door te laten gaan,
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De biografie van Willem Wilbrink, de 99-jarige verzetsheld die recent in opspraak kwam, wordt donderdagavond niet meer te koop aangeboden op grote verkoopsites als Bol.com, Bruna en Amazon. Volgens de NOS is dit gedaan op verzoek van de uitgever, nadat de verhalen over zijn oorlogsverleden en zijn tijd in Dachau onwaarheden leken te bevatten. Uitgever White Elephant Media was donderdagavond onbereikbaar voor commentaar.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het is nog altijd onrustig in Floradorp, een wijk in Amsterdam-Noord. De politie is daar sinds donderdagmiddag in en rond de Sneeuwbalweg aanwezig, omdat bewoners branden stichten op straat en de politie bekogelen. Rond 23.30 uur had de politie vijf mensen aangehouden voor verstoring van de openbare orde en openlijke geweldpleging. Vier van hen zijn minderjarig.
1 uur geledenDEN HELDER (ANP) - De meeste bewoners die donderdagavond hun huis uit moesten door een gaslek in een woonblok in Den Helder, kunnen 's nachts thuis slapen. Dat meldt de veiligheidsregio. De brandweer is nog niet klaar met het ventileren van de woningen. Sommige bewoners moeten de nacht in een hotel doorbrengen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Mobiele Eenheid is voor de tweede dag op rij ingezet in Floradorp, een wijk in Amsterdam-Noord. Het is daar in en rondom de Sneeuwbalstraat onrustig door mensen die brandjes stoken en de politie bekogelen met onder meer vuurwerk en bierflesjes. Twee mensen zijn aangehouden.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jan G., het doelwit van het geweld in Overasselt in september, is uit Duitsland overgeleverd. Het Openbaar Ministerie meldt dat een 28-jarige man uit de Gelderse plaats op Nederlandse bodem is.
8 uur geledenHAARLEM (ANP) - De advocaat van de 24-jarige Fouad B. uit Heemskerk vindt dat de rechtbank in Haarlem zijn cliënt vrij moet spreken van een poging tot doodslag tijdens het jongerengeweld op 6 september vorig jaar in Beverwijk.
12 uur geledenEEMSHAVEN (ANP) - Het afgelopen weekend en dinsdagavond vlogen er onbekende drones boven de Eemshaven in Groningen, bevestigt een woordvoerder van de havenbeheerder Groningen Seaports na berichtgeving van RTV Noord.
12 uur geleden