Cavani staat voor rentree bij Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Edinson Cavani kan woensdag hoogstwaarschijnlijk zijn rentree maken bij Manchester United. Dat zei trainer Ole Gunnar Solskjaer een dag voor de uitwedstrijd tegen Crystal Palace (21.15 uur).
"Edinson heeft getraind en maakt weer deel uit van de selectie, dus dat is mooi. Hopelijk krijgt hij geen reactie na de training en kan hij meereizen met de ploeg", aldus Solskjaer.
De 34-jarige Cavani miste de afgelopen vier wedstrijden van United wegens een spierblessure. Zonder de Uruguayaanse aanvaller speelde de ploeg van Donny van de Beek twee keer op een rij doelpuntloos gelijk; in de Europa League tegen Real Sociedad en in de Premier League tegen Chelsea.
United - de nummer 2 van de Premier League - kan niet beschikken over Paul Pogba, die nog altijd hinder ondervindt van een dijbeenblessure.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.
1 uur geledenANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.
2 uur geledenMADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.
3 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
13 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
14 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
14 uur geleden