Cavani staat voor rentree bij Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Edinson Cavani kan woensdag hoogstwaarschijnlijk zijn rentree maken bij Manchester United. Dat zei trainer Ole Gunnar Solskjaer een dag voor de uitwedstrijd tegen Crystal Palace (21.15 uur).
"Edinson heeft getraind en maakt weer deel uit van de selectie, dus dat is mooi. Hopelijk krijgt hij geen reactie na de training en kan hij meereizen met de ploeg", aldus Solskjaer.
De 34-jarige Cavani miste de afgelopen vier wedstrijden van United wegens een spierblessure. Zonder de Uruguayaanse aanvaller speelde de ploeg van Donny van de Beek twee keer op een rij doelpuntloos gelijk; in de Europa League tegen Real Sociedad en in de Premier League tegen Chelsea.
United - de nummer 2 van de Premier League - kan niet beschikken over Paul Pogba, die nog altijd hinder ondervindt van een dijbeenblessure.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
5 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
8 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
10 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
18 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
18 uur geleden