Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Catawiki verhuist naar voormalig V&D-warenhuis in Amsterdam

Catawiki verhuist naar voormalig V&D-warenhuis in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlandse online veilinghuis Catawiki verhuist zijn hoofdkantoor naar de Amsterdamse Kalverstraat. Daar betrekt de onderneming enkele verdiepingen van het voormalige warenhuis van V&D, dat ook een ingang heeft aan het Rokin.

Het gebouw is door vastgoedeigenaar IEF Capital inmiddels omgevormd tot een pand dat geschikt is voor zowel kantoor- als winkelruimte. Catawiki's nieuwe hoofdvestiging beslaat vier verdiepingen.

Catawiki begon in 2008 als een online dienst waar verzamelaars stripboeken en postzegels konden kopen en verkopen. Sindsdien is de site uitgegroeid tot een veilingplaats voor bijzondere objecten. Sieraden, horloges, interieur, decoratie en kunst zijn momenteel de populairste objectcategorieën. Wereldwijd werken er zo'n 750 mensen voor het bedrijf.

Werkwijze

De statutaire vestiging van de onderneming bevond zich tot nu toe in Assen. Het operationele hoofdkantoor was echter al gevestigd in Amsterdam, aan de Trompenburgstraat. Daar gaat Catawiki nu weg.

Volgens het techbedrijf past de nieuwe locatie in het hart van de hoofdstad goed bij de nieuwe manier van werken die momenteel wordt getest. Daarbij komt personeel twee vaste dagen per week op kantoor om samen te werken aan projecten, elkaar te ontmoeten en nieuwe ideeën op te doen. Op de overige dagen mogen de werknemers zelf bepalen waar zij het liefste werken.

Meer uit Financieel

Paramount Skydance sluit overnamedeal met Warner Bros.

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG/RTR) - Entertainment- en mediaconcern Paramount Skydance heeft een definitieve overeenkomst gesloten om branchegenoot Warner Bros. Discovery over te nemen. Bij de deal wordt Warner Bros. gewaardeerd op 110 miljard dollar, zo'n 93,1 miljard euro. Volgens Paramount is de overeenkomst unaniem goedgekeurd door de raden van bestuur van beide bedrijven. Naar verwachting wordt de overname in het derde kwartaal van dit jaar afgerond.

4 uur geleden
BMW roept opnieuw honderdduizenden auto's terug om brandgevaar

MÜNCHEN (ANP/DPA) - BMW roept wereldwijd opnieuw honderdduizenden auto's terug vanwege mogelijk brandgevaar. Hierdoor zijn mogelijk 337.374 voertuigen getroffen, werd vrijdag bekend via een publicatie in de database van de Duitse transportautoriteit KBA.

5 uur geleden
Paramount Skydance wint op Wall Street na overnamebericht Warner

NEW YORK (ANP) - Entertainmentconcern Paramount Skydance won vrijdag op de aandelenbeurzen in New York. Persbureau Reuters meldde op basis van een audiofragment dat branchegenoot Warner Bros. Discovery heeft ingestemd met een overname door Paramount ter waarde van 110 miljard dollar. Het aandeel steeg 20,8 procent.

5 uur geleden
Reuters: Warner Bros. stemt in met overname door Paramount

NEW YORK (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Entertainment- en mediaconcern Warner Bros. Discovery heeft ingestemd met een overname door Paramount Skydance. Dit blijkt volgens Reuters uit een audiofragment van een wereldwijde bijeenkomst van het bedrijf dat door het persbureau is beoordeeld.

6 uur geleden
KPN eist dat Ziggo stopt met 'misleidend gebruik' term glasvezel

DEN HAAG (ANP) - KPN eist dat Ziggo stopt met het gebruik van de term glasvezel en variaties daarop in de marketing. Daarover heeft het bedrijf een rechtszaak aangespannen, die woensdag plaatsvindt in Den Haag. Ziggo spreekt op de website van een "glasvezel-kabel" en die term zet consumenten op het verkeerde been, aldus KPN. Het is nog niet bekend wanneer de uitspraak komt.

8 uur geleden
Chipbedrijven stijgen op Damrak na forse verliezen

AMSTERDAM (ANP) - ASMI, Besi en ASML stegen vrijdag op het Damrak, na de flinke verliezen van de chipbedrijven donderdag. Die gingen toen omlaag op de aandelenbeurs in Amsterdam na de kwartaalcijfers van Nvidia.

9 uur geleden
Odido wil niet zeggen of data slachtoffers stalking zijn gelekt

DEN HAAG (ANP) - Odido wil niet zeggen of bij de gestolen data gevoelige gegevens zijn gepubliceerd van slachtoffers van huiselijk geweld of stalking. RTL Nieuws meldde vrijdag in de gestolen gegevens gevoelige informatie te hebben gevonden van meerdere mensen die worden gestalkt of bedreigd.

10 uur geleden