Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Catawiki verhuist naar voormalig V&D-warenhuis in Amsterdam

Catawiki verhuist naar voormalig V&D-warenhuis in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlandse online veilinghuis Catawiki verhuist zijn hoofdkantoor naar de Amsterdamse Kalverstraat. Daar betrekt de onderneming enkele verdiepingen van het voormalige warenhuis van V&D, dat ook een ingang heeft aan het Rokin.

Het gebouw is door vastgoedeigenaar IEF Capital inmiddels omgevormd tot een pand dat geschikt is voor zowel kantoor- als winkelruimte. Catawiki's nieuwe hoofdvestiging beslaat vier verdiepingen.

Catawiki begon in 2008 als een online dienst waar verzamelaars stripboeken en postzegels konden kopen en verkopen. Sindsdien is de site uitgegroeid tot een veilingplaats voor bijzondere objecten. Sieraden, horloges, interieur, decoratie en kunst zijn momenteel de populairste objectcategorieën. Wereldwijd werken er zo'n 750 mensen voor het bedrijf.

Werkwijze

De statutaire vestiging van de onderneming bevond zich tot nu toe in Assen. Het operationele hoofdkantoor was echter al gevestigd in Amsterdam, aan de Trompenburgstraat. Daar gaat Catawiki nu weg.

Volgens het techbedrijf past de nieuwe locatie in het hart van de hoofdstad goed bij de nieuwe manier van werken die momenteel wordt getest. Daarbij komt personeel twee vaste dagen per week op kantoor om samen te werken aan projecten, elkaar te ontmoeten en nieuwe ideeën op te doen. Op de overige dagen mogen de werknemers zelf bepalen waar zij het liefste werken.

Meer uit Financieel

ING: optoppen en splitsen van woningen steeds minder haalbaar

AMSTERDAM (ANP) - Het kabinet-Jetten gaat naar verwachting het doel van 15.000 extra woningen per jaar uit verbouwingen niet halen. Volgens een rapport van ING worden verbouwingen, zoals optoppingen en splitsingen, financieel steeds minder aantrekkelijk. Het woningtekort wordt daardoor nog lastiger terug te dringen.

2 uur geleden
VS versoepelen sancties tegen centrale bank Venezuela

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De Verenigde Staten hebben de sancties tegen de centrale bank van Venezuela versoepeld. Het wordt partijen toegestaan om transacties uit te voeren met de centrale bank in het Zuid-Amerikaanse land.

4 uur geleden
Winsten op Wall Street na optimisme over gesprekken VS en Iran

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn dinsdag met plussen de handelsdag uitgegaan. Beleggers waren optimistisch dat vredesgesprekken tussen de Verenigde Staten en Iran mogelijk weer worden hervat.

4 uur geleden
Lufthansa-piloten gaan langer staken

FRANKFURT (ANP) - Piloten van het Duitse luchtvaartconcern Lufthansa breiden hun staking uit. Ze leggen donderdag en vrijdag ook het werk neer, nadat er maandag en dinsdag al werd gestaakt. Vakbond Cockpit kondigde dit aan. Honderden vluchten in Duitsland werden deze week geannuleerd door de tweedaagse pilotenstaking.

5 uur geleden
Staatssecretaris: geopolitiek belang haven is lang onderschat

ROTTERDAM (ANP) - Het geopolitieke belang van de Rotterdamse haven is lang onderschat geweest. Dat zei staatssecretaris van Defensie Derk Boswijk op het Havencongres Rotterdam. Volgens hem is er nu meer urgentie. In de haven is eind vorig jaar een terrein gereserveerd waar militair materieel kan worden overgeslagen.

7 uur geleden
Renault schrapt duizenden ingenieursbanen

PARIJS (ANP/AFP/BLOOMBERG) - Het Franse autoconcern Renault gaat het aantal ingenieursbanen de komende twee jaar tot 20 procent verminderen. Daarmee wil de autofabrikant de organisatie stroomlijnen onder druk van toenemende concurrentie, vooral uit China.

7 uur geleden
Eigenaar Gucci en Balenciaga ziet opbrengsten verder dalen

PARIJS (ANP) - Kering, de eigenaar van onder meer Gucci, Saint Laurent, Bottega Veneta en Balenciaga, heeft de opbrengsten in het afgelopen kwartaal verder zien dalen. Bij Gucci, het belangrijkste merk van het Franse concern, zakte de omzet met 14 procent.

7 uur geleden