Casemiro helpt Manchester United in slotfase naar kwartfinales FA Cup
NOTTINGHAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag houdt dit seizoen kans op het winnen van een prijs met Manchester United. Dankzij Casemiro plaatste de club zich voor de kwartfinales van de FA Cup. In de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest kopte de Braziliaan in de 89e minuut raak na een indraaiende voorzet: 0-1.
Manchester United neemt het voor een plek bij de laatste vier op tegen Liverpool. De huidige koploper van de Premier League, die zondag de League Cup veroverde, won in eigen stadion met 3-0 van Southampton. Aanvoerder Virgil van Dijk speelde alleen de eerste helft mee bij Liverpool, Cody Gakpo bijna de gehele wedstrijd. Invaller Jayden Danns scoorde twee keer.
Chelsea (3-2 tegen Leeds United) en Wolverhampton Wanderers (1-0 tegen Brighton & Hove Albion) plaatsten zich ook voor de kwartfinales.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ staat in de achtste finale van de Conference League. De club uit Alkmaar versloeg voor eigen publiek FC Noah (4-0), de regerend kampioen van Armenië. Dat was ruim voldoende na de nederlaag van vorige week in Jerevan (1-0).
2 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Brian Brobbey is twee tot vier weken niet inzetbaar voor Sunderland. Dat vertelde zijn trainer Régis Le Bris tijdens een persmoment voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Sven Mijnans en Kees Smit beginnen met AZ aan de thuiswedstrijd tegen FC Noah in de tussenronde van de Conference League. Beide spelers zijn pas net hersteld van een blessure en kunnen volgens trainer Leeroy Echteld ongeveer een uur spelen.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de optie in het contract van Vivianne Miedema gelicht. De spits is nu tot medio 2027 aan de Engelse club verbonden. City voorkomt zo dat de 29-jarige aanvalster aan het einde van dit seizoen transfervrij vertrekt.
7 uur geledenOVIEDO (ANP) - Het Openbaar Ministerie in het Noord-Spaanse Asturië heeft een gevangenisstraf van een jaar en een boete van bijna 3000 euro geëist tegen een supporter van Oviedo. De fan zou vorig jaar een aap hebben nagebootst na een doelpunt van vedette Kylian Mbappé van Real Madrid tegen zijn club. Het was de eerste keer sinds zijn komst naar Real Madrid dat de Franse spits slachtoffer was van racisme.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Noah Fernandez heeft een nieuw contract getekend bij PSV. Het 18-jarige talent uit de eigen opleiding is nu tot medio 2030 aan de kampioen van Nederland verbonden. De Belgische voetballer is officieel toegevoegd aan het eerste elftal van PSV.
7 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.
8 uur geleden