CAS doet maandag uitspraak over schorsing Manchester City
LAUSANNE (ANP) - Internationaal sporttribunaal CAS doet maandag 13 juli een uitspraak over het beroep van Manchester City tegen de schorsing van 2 jaar voor internationaal voetbal. De UEFA legde de Engelse topclub de straf op wegens financiële malversaties. City tekende onmiddellijk beroep aan bij het CAS.
Mocht de straf blijven staan dat kan Manchester City 2 jaar niet spelen in de Champions League. Algemeen wordt aangenomen dat veel topspelers dan bij de huidige nummer twee van de Premier League zullen vertrekken. City, als kampioen van Engeland onttroond door Liverpool, is nog actief in de huidige editie van de Champions League die in augustus wordt uitgespeeld. Daarop is de uitspraak niet van invloed.
Uitsluiting van de Champions League kost Manchester City vermoedelijk zo'n 100 miljoen euro per jaar.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
5 minuten geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
14 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
40 minuten geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
43 minuten geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
3 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.
3 uur geleden