Carrie Underwood treedt op tijdens inauguratie Donald Trump
WASHINGTON (ANP) - Countryzangeres Carrie Underwood treedt volgende week in Washington D.C. op tijdens de inauguratie van de nieuwe Amerikaanse president Donald Trump en vicepresident J.D. Vance. Dat meldden diverse Amerikaanse media.
Underwood, in 2005 de winnares van talentenjacht American Idol, gaat op 20 januari het lied America the Beautiful zingen. Ze wordt daarbij bijgestaan door het Armed Forces Choir en de United States Naval Academy Glee Club. De zangeres vertolkt het patriottische lied tussen de eedafleggingen van Vance en Trump in.
Bij de vorige inauguratie van Trump als president in 2017, was Jackie Evancho een van de bekendste artiesten die optrad. De zangeres was verliezend finalist van America's Got Talent in 2010. Toen Barack Obama vier jaar eerder voor zijn tweede termijn werd ingezworen, traden onder anderen Kelly Clarkson en Beyoncé op.
Meer uit Buitenland
CARACAS (ANP/RTR/AFP) - De Venezolaanse vicepresident Delcy Rodríguez heeft haar land toegesproken na de arrestatie van president Maduro. Ze stelde op televisie dat haar land nooit meer de "kolonie" zal zijn van een rijk.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - De aanhoudende protesten in Iran hebben tot nieuwe doden geleid. Dat schrijft het Duitse persbureau DPA op basis van verklaringen van ooggetuigen.
2 uur geledenCARACAS (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump denkt dat de Venezolaanse vicepresident Delcy Rodríguez bereid is "om te doen wat nodig is om Venezuela weer geweldig te maken". Buitenlandminister Marco Rubio heeft met haar gebeld, nadat de Venezolaanse president Nicolás Maduro was gevangengenomen door de Verenigde Staten.
3 uur geledenPALM BEACH (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump zei na de Amerikaanse aanval op Venezuela dat het land Amerikaanse olie heeft gestolen. "Ze hebben onze olie gestolen. Wij hebben daar de hele industrie opgebouwd", verklaarde hij op een persconferentie. "Ze pikten het in alsof we niets waren. En we hadden een president die besloot er niets aan te doen. Dat hebben we nu alsnog gedaan. We zijn laat, maar we hebben er iets aan gedaan."
3 uur geledenPALM BEACH (ANP) - De Verenigde Staten hebben meer dan 150 vliegtuigen ingezet bij de militaire operatie tegen Venezuela. Dat meldt de Amerikaanse legerleider John Dan Caine op een gezamenlijke persconferentie met president Donald Trump. Het gaat volgens de generaal onder meer om gevechtsvliegtuigen, bommenwerpers en verkenningstoestellen.
3 uur geledenMAR-A-LAGO (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump verklaart dat de Monroe-doctrine terug is. Die term stamt uit het begin van de negentiende eeuw, toen president James Monroe de basis legde voor Amerikaanse dominantie in Latijns-Amerika.
4 uur geledenPALM BEACH (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft gezegd dat de VS voorlopig Venezuela gaan besturen. "Wij gaan het land besturen totdat we op een veilige, zorgvuldige en verstandige manier de macht kunnen overdragen", verklaarde hij. Trump zei dat de VS niet het risico kunnen lopen dat de macht wordt overgenomen door een partij die niet in het belang van het Venezolaanse volk handelt.
4 uur geleden