Carlo Ancelotti blijft coach van Real Madrid
MADRID (ANP) - Carlo Ancelotti mag ondanks een teleurstellend seizoen aanblijven als coach bij Real Madrid. De Italiaanse trainer zei dit zaterdag nadat hij een gesprek had gehad met voorzitter Florentino Perez. "Hij beloofde mij zijn steun. We hebben ook gesproken over de wedstrijd van woensdag. We gaan de toekomst in met de vaste hoop dat we het goed zullen maken", zei de 63-jarige Ancelotti.
Real Madrid werd woensdag uitgeschakeld in de halve finales van de Champions League door Manchester City. Na de 1-1 in Spanje gingen de Madrilenen in Manchester met 4-0 hard onderuit. Real Madrid moest dit seizoen ook al de landstitel aan rivaal Barcelona laten. Na het duel met Manchester City zei Ancelotti al zich ondanks de uitschakeling in de Champions League geen zorgen te maken over zijn toekomst bij Real Madrid. Hij heeft bij de club nog een contract tot medio 2024. Hij stond eerder dit jaar wel in de belangstelling om als coach van Brazilië aan de slag te gaan.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.
2 uur geledenBIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."
3 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.
12 uur geledenPORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.
16 uur geledenTUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.
16 uur geledenGLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.
16 uur geleden