Carlo Ancelotti blijft coach van Real Madrid
MADRID (ANP) - Carlo Ancelotti mag ondanks een teleurstellend seizoen aanblijven als coach bij Real Madrid. De Italiaanse trainer zei dit zaterdag nadat hij een gesprek had gehad met voorzitter Florentino Perez. "Hij beloofde mij zijn steun. We hebben ook gesproken over de wedstrijd van woensdag. We gaan de toekomst in met de vaste hoop dat we het goed zullen maken", zei de 63-jarige Ancelotti.
Real Madrid werd woensdag uitgeschakeld in de halve finales van de Champions League door Manchester City. Na de 1-1 in Spanje gingen de Madrilenen in Manchester met 4-0 hard onderuit. Real Madrid moest dit seizoen ook al de landstitel aan rivaal Barcelona laten. Na het duel met Manchester City zei Ancelotti al zich ondanks de uitschakeling in de Champions League geen zorgen te maken over zijn toekomst bij Real Madrid. Hij heeft bij de club nog een contract tot medio 2024. Hij stond eerder dit jaar wel in de belangstelling om als coach van Brazilië aan de slag te gaan.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
12 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
2 uur geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.
2 uur geleden