Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Carlo Ancelotti blijft coach van Real Madrid

Carlo Ancelotti blijft coach van Real Madrid

MADRID (ANP) - Carlo Ancelotti mag ondanks een teleurstellend seizoen aanblijven als coach bij Real Madrid. De Italiaanse trainer zei dit zaterdag nadat hij een gesprek had gehad met voorzitter Florentino Perez. "Hij beloofde mij zijn steun. We hebben ook gesproken over de wedstrijd van woensdag. We gaan de toekomst in met de vaste hoop dat we het goed zullen maken", zei de 63-jarige Ancelotti.

Real Madrid werd woensdag uitgeschakeld in de halve finales van de Champions League door Manchester City. Na de 1-1 in Spanje gingen de Madrilenen in Manchester met 4-0 hard onderuit. Real Madrid moest dit seizoen ook al de landstitel aan rivaal Barcelona laten. Na het duel met Manchester City zei Ancelotti al zich ondanks de uitschakeling in de Champions League geen zorgen te maken over zijn toekomst bij Real Madrid. Hij heeft bij de club nog een contract tot medio 2024. Hij stond eerder dit jaar wel in de belangstelling om als coach van Braziliƫ aan de slag te gaan.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

5 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

10 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden