Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Captain Hewitt van Australië geschorst na duwen dopingcontroleur

Captain Hewitt van Australië geschorst na duwen dopingcontroleur

LONDEN (ANP/RTR) - Captain Lleyton Hewitt van het Australische tennisteam in de Davis Cup heeft een schorsing van twee weken gekregen na het duwen van een dopingcontroleur. Dat meldde de International Tennis Integrity Agency (ITIA) woensdag. Ook kreeg de tweevoudig grandslamwinnaar een boete van 30.000 Australische dollars (16.933 euro).

Hewitt (44) werd in januari aangeklaagd vanwege het duwen van de antidopingfunctionaris, een 60-jarige vrijwilliger, na de nederlaag in de halve finales van de Davis Cup Finals tegen Italië in november.

Hewitt ontkende de aanklacht en beriep zich op zelfverdediging, maar vond geen gehoor bij de ITIA. De oud-winnaar van Wimbledon en de US Open heeft nog de mogelijkheid om in beroep te gaan.

Australië hoeft Hewitt niet te missen tijdens het kwalificatieduel voor de Davis Cup Finals met België op 13 en 14 september of het eindtoernooi medio november. De schorsing gaat in op 24 september en loopt af op 7 oktober.

Meer uit Sport

Zeventiende etappe van Vuelta probleemloos van start

EL BARCO DE VALDERRAS (ANP) - De zeventiende etappe van de Vuelta is probleemloos van start gegaan. De coureurs zijn op weg naar de gevreesde Alto de El Morredero, met de finish op de top.

3 uur geleden
Curaçao verslaat Bermuda en doet goede zaken in WK-kwalificatie

WILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat heeft met Curaçao met 3-2 gewonnen van Bermuda in de derde ronde van de WK-kwalificatie. In Willemstad was het bij de rust 2-2, dankzij Curaçaose doelpunten van Sheffield United-speler Tahith Chong. In de 75e minuut maakte Tyrese Noslin de winnende goal voor Curaçao.

12 uur geleden
Vuelta wil ondanks pro-Palestijnse protesten in Madrid eindigen

MADRID (ANP) - De organisatie van de Vuelta hoopt dat de rittenkoers door Spanje zondag zoals gepland in Madrid eindigt. "Natuurlijk is het verschrikkelijk wat er in Palestina gebeurt en willen we allemaal dat er vrede komt. Maar wij willen onze sport ook verdedigen", zei directeur Javier Guillen van de Ronde van Spanje op een persconferentie. "Je kan de wielrenners niet blijven hinderen. Uit respect voor de renners, het publiek en onze sport: laat ons gewoon fietsen. Meer vragen we niet."

19 uur geleden
Vingegaard baalt van protesten: dit zou niet mogen gebeuren

O PORIÑO (ANP) - Klassementsleider Jonas Vingegaard van de Nederlandse ploeg Visma - Lease a Bike betreurt dat hij de zestiende etappe van de Ronde van Spanje niet heeft kunnen uitrijden. De organisatie schrapte de slotklim omdat de situatie op de berg door pro-Palestijnse protesten niet veilig was.

21 uur geleden
Bernal wint ingekorte etappe Vuelta na pro-Palestijns protest

O PORIÑO (ANP) - De Ronde van Spanje is opnieuw verstoord door pro-Palestijnse protesten. De slotklim van de zestiende etappe naar Castro de Herville is geschrapt. De Colombiaan Egan Bernal is als etappewinnaar aangewezen. Hij won in een sprint van de Spanjaard Mikel Landa.

23 uur geleden
'Heel veel aanvragen' voor kaarten laatste GP van Zandvoort

ZANDVOORT (ANP) - De belangstelling voor de laatste Dutch GP, volgend jaar in Zandvoort, is overweldigend. Volgens de organisatie is er sprake van "een zeer grote hoeveelheid" aanvragen. De komende dagen worden alle verzoeken verwerkt en deze week vinden de toewijzingen plaats. De periode waarin belangstellenden een aanvraag konden doen voor toegangsbewijzen voor de Formule 1 werd op maandag 8 september afgesloten.

1 dag geleden
Visma - Lease a Bike raakt Campenaerts kwijt in Vuelta

POIO (ANP) - Wielerploeg Visma - Lease a Bike vervolgt de Vuelta dinsdag zonder Victor Campenaerts. De Belgische helper van klassementsleider Jonas Vingegaard is ziek, meldt de Nederlandse ploeg op X. Na de rustdag volgt dinsdag de zestiende etappe in de Ronde van Spanje, een heuvelrit van Poio naar Castro de Herville.

1 dag geleden