Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Canadese schaatser Dubreuil supersnel op 500 meter in Calgary

Canadese schaatser Dubreuil supersnel op 500 meter in Calgary

CALGARY (ANP) - De Canadees Laurent Dubreuil heeft bij de wereldbekerwedstrijden in het Canadese Calgary met 33,77 seconden een razendsnelle 500 meter afgeleverd. De regerend wereldkampioen versloeg daarmee de eveneens zeer snelle Chinees Tingyu Gao, die tot 33,87 kwam. De Japanner Yuma Murakami werd met 33,89 derde.

Ronald Mulder maakte vanwege de afmeldingen van Kai Verbij, Dai Dai N'tab, Hein Otterspeer en Merijn Scheperkamp zijn rentree in de wereldbeker. De winnaar van olympisch brons op de Spelen van Sotsji van 2014, liep bij de NK afstanden eind oktober een liesblessure op. Hij eindigde met 35,01 als negentiende. Lennart Velema werd met 35.11 twintigste en laatste.

Dubreuil bleef in zijn rit de Japanner Wataru Morishige voor en verpulverde het Canadese record van Jeremy Wotherspoon van 34,03, dat lang het wereldrecord was. Op de 500 meter in Calgary reden vier schaatsers onder de 34 seconden. Naast Dubreuil, Gao en Murakami was dat de Rus Viktor Moesjtakov, die 33,96 klokte.

Meer uit Sport

Tennisser Griekspoor strandt in halve finale challenger Bordeaux

BORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.

2 uur geleden
Ecuadoriaanse wielrenner Narváez boekt tweede ritzege in Giro

FERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.

2 uur geleden
Tennisser Sinner naar finale masterstoernooi Rome

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de finale. Sinner was in de halve finale in drie sets te sterk voor Daniil Medvedev: 6-2 5-7 6-4. De halve eindstrijd werd vrijdagavond bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner stilgelegd door regenval en werd zaterdag uitgespeeld.

3 uur geleden
Álex Márquez wint sprintrace bij Grote Prijs van Catalonië

MONTMELÓ (ANP) - De Spanjaard Álex Márquez heeft de sprintrace bij de Grote Prijs van Catalonië gewonnen in de MotoGP.

3 uur geleden
Team Verstappen is begonnen aan de 24 uur van de Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft zijn debuut bij de 24 uur van de Nürburgring nog even uitgesteld. Zijn ploeggenoot Daniel Juncadella is namens zijn ploeg om 15.00 uur vanaf de vierde positie van start gegaan op het Duitse circuit in de Eifel.

4 uur geleden
Schilder werpt kogel over magische grens van 21 meter

SHANGHAI (ANP) - Jessica Schilder heeft het Nederlands record kogelstoten fors verbeterd. De wereldkampioen haalde een sensationele afstand van 21,09 meter. Het oude nationale record van 20,69 stond ook op haar naam.

6 uur geleden
Sinner en Medvedev maken halve finale vanwege regen zaterdag af

ROME (ANP) - De halve finale tussen tennissers Jannik Sinner en Daniil Medvedev bij het masterstoernooi van Rome is vrijdag stilgelegd en wordt zaterdag afgemaakt. Bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner begon het te regenen. Omdat het slechte weer aanhield, besloot de scheidsrechter rond 23.00 uur om het restant te verplaatsen naar de volgende dag.

20 uur geleden