Canada te sterk voor Surinaamse voetbalploeg
TORONTO (ANP) - Het Surinaamse voetbalelftal is er niet in geslaagd voor een stunt te zorgen tegen Canada in de kwartfinales van de Nations League in Noord- en Midden-Amerika. De ploeg van bondscoach Stanley Menzo, met tal van (oud-)Eredivisie-spelers, verloor na de thuisnederlaag (0-1) in Paramaribo ook de uitwedstrijd in Toronto. Het werd 3-0 voor de Canadezen, mede dankzij twee doelpunten van Jacob Shaffelburg.
Jonathan David was in de 23e minuut de eerste die doelman Etienne Vaessen (FC Groningen) passeerde. Shaffelburg maakte de tweede voor de thuisploeg na een halfuur en bepaalde in de 67e minuut de eindstand op 3-0.
In het team van Menzo speelden naast Vaessen onder anderen ook Stefano Denswil (Trabzonspor), Liam van Gelderen (RKC Waalwijk), Djevencio van der Kust (Sparta Rotterdam) en Sheraldo Becker (Real Sociedad) mee.
Meer uit Voetbal
MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.
3 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.
4 uur geledenCASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.
6 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth in de Premier League door een doelpunt in de slotseconden verloren. Het werd 3-2 aan de Engelse zuidkust. Liverpool is er dit kalenderjaar nog niet in geslaagd te winnen in de Engelse competitie.
6 uur geleden