Cambuur wint van Jong PSV en blijft koploper
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft aan de kop van de ranglijst in de Keuken Kampioen Divisie weer een voorsprong van 3 punten op Almere City FC genomen. De Friezen wonnen op eigen veld van Jong PSV, 5-1.
Na 5 minuten zette Jeremy Antonisse de Eindhovenaren verrassend op voorsprong. Halverwege echter leidde Cambuur alweer met 3-1. Jamie Jacobs maakte gelijk, daarna zorgde Robert Mühren voor twee doelpunten.
Vrij snel na de hervatting liet ook Jacobs zijn tweede treffer noteren. Daarna scoorde Jarchinio Antonia, deze keer invaller, de 5-1.
Almere City kan later vrijdagavond in punten gelijk komen met Cambuur. Dan moet het wel de thuiswedstrijd winnen van FC Dordrecht, dat op de een na laatste plaats staat.
MVV speelde thuis gelijk tegen Helmond Sport, 1-1.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
43 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de koppositie in de Bundesliga verstevigd met een zege op Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0.
45 minuten geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
3 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
7 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
21 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
21 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
21 uur geleden