Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cambuur vindt in Let Uldrikis nieuwe spits

Cambuur vindt in Let Uldrikis nieuwe spits

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de Let Roberts Uldrikis een nieuwe spits gevonden. De 23-jarige international wordt overgenomen van het Zwitserse FC Sion en tekent voor twee seizoenen in Friesland, met een optie voor een derde seizoen.

"Met de komst van Uldrikis hebben we weer een ander type aanvaller in de selectie en kunnen we als het nodig is ook anders gaan spelen", zei financieel en technisch directeur Gerald van den Belt over de nieuwkomer.

"Er zijn niet veel spitsen die op z’n jonge leeftijd al ruim 150 wedstrijden in de benen hebben en ook nog eens A-international zijn. Daarbij is het een speler die heel bewust bezig is met z’n carrière en qua mentaliteit en persoonlijkheid goed bij ons past."

Uldrikis kwam 24 keer uit voor het Letse elftal. Momenteel bereidt hij zich met de nationale ploeg voor op de thuiswedstrijd tegen Gibraltar in de WK-kwalificatie. Letland is groepsgenoot van Oranje.

SC Cambuur nam deze zomer afscheid van Robert Mühren, die koos voor een terugkeer bij FC Volendam.

Meer uit Voetbal

Oekraïne bespreekt financiering oorlog met VS en Europa

BRUSSEL (ANP/BLOOMBERG/DPA) - Oekraïne heeft de Verenigde Staten en Europese bondgenoten berekeningen voorgelegd over hoeveel geld volgend jaar nodig is om de oorlog tegen Rusland voort te zetten. Ook is besproken hoe een verwacht financieringstekort kan worden gedekt. Dat meldde de Oekraïense inlichtingenchef Rustem Oemerov na overleg in Brussel.

2 uur geleden
PSV-coach Bosz zag geen geschikte optie om Forbs af te stoppen

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz overwoog in de thuiswedstrijd tegen Club Brugge in de Champions League (1-2) niet om Filip Kostić vroegtijdig naar de kant te halen. De linksback had geen grip op de snelle rechtsbuiten Carlos Forbs, die vanuit de omschakeling drie grote kansen creëerde en het winnende doelpunt maakte.

2 uur geleden
Timber wint in Champions League met Arsenal, Veerman met Dortmund

PRAAG/DORTMUND (ANP) - Arsenal heeft de derde zege geboekt in de leaguefase van de Champions League. De Engelse kampioen was met 2-1 te sterk bij Slavia Praag. Arsenal staat derde met 10 punten uit vier wedstrijden.

5 uur geleden
Kuijt verslaat Liverpool in laatste duel als coach van Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Dirk Kuijt heeft woensdag in Istanbul zijn laatste wedstrijd als coach van Fenerbahçe met 3-2 gewonnen van Liverpool FC. De 46-jarige oud-voetballer was interim-coach nadat İsmail Kartal vertrok als hoofdtrainer. Fener heeft inmiddels Emre Belözoğlu aangesteld als nieuwe hoofdtrainer.

7 uur geleden
PSV-spits Pepi begint ook tegen Club Brugge op reservebank

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Ricardo Pepi begint ook in de thuiswedstrijd tegen Club Brugge in het hoofdtoernooi van de Champions League op de reservebank. De Amerikaanse spits keerde onlangs terug van een blessure en viel zaterdag in het competitieduel met Willem II (7-0-winst) in. PSV-trainer Peter Bosz houdt tegen Brugge echter vast aan het koppel Sven Mijnans als aanvallende middenvelder en Guus Til als spits. Beide spelers mogen onderling van die twee posities wisselen tijdens het duel.

7 uur geleden
Coach Echteld heeft Smit terug in AZ-selectie voor duel met Juve

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld heeft Kees Smit terug in de selectie voor de wedstrijd in de Europa League tegen Juventus. De 20-jarige middenvelder is hersteld van de blessure die hij ruim drie weken geleden bij Jong Oranje opliep, maar kan nog niet starten, zo zei de coach.

7 uur geleden
Extra onderzoek Feyenoord naar vuurwerkschade, club doet aangifte

ROTTERDAM (ANP) - Het is nog onduidelijk hoe groot de schade aan het dak van De Kuip is nadat er dinsdagavond vuurwerk van buiten het stadion op werd geschoten. Een woordvoerder van de Rotterdamse club laat weten dat het extra onderzoek vergt om dit precies vast te stellen.

9 uur geleden