Cambuur verspeelt bij Jong Ajax punten in strijd om play-offs
AMSTERDAM (ANP) - SC Cambuur heeft 3 punten verspeeld in de strijd om een ticket voor de play-offs. Het elftal van trainer Henk de Jong verloor in de Keuken Kampioen Divisie met 2-1 bij Jong Ajax.
Cambuur staat na de nederlaag met 45 punten op de tiende plaats, 4 punten achter een mogelijke plaats in de play-offs. Jong Ajax is de nummer 14 van de ranglijst.
Cambuur creëerde de nodige goede kansen, maar wist geen enkele te benutten. Ajax was wel efficiënt in het laatste kwartier. Carlos Forbs maakte in de 76e minuut de 1-0 uit een rebound, na een schot van Julian Rijkhoff. Op aangeven van Kayden Wolff tekende Rijkhoff zelf voor de 2-0 door de bal over keeper Yanick van Osch te stiften. In de laatste minuut van de blessuretijd schoot Remco Balk de 2-1 binnen.
FC Den Bosch boekte een 2-0-zege bij Jong FC Utrecht. In de wedstrijd tussen de twee laagst geklasseerde ploegen van de eerste divisie opende Jaron Vicario in de 57e minuut de score. Sebastiaan van Bakel zette in de blessuretijd de eindstand op het bord.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
9 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
12 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
13 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
13 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
14 uur geleden