Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cambuur thuis onderuit tegen Go Ahead Eagles

Cambuur thuis onderuit tegen Go Ahead Eagles

LEEUWARDEN (ANP) - Cambuur Leeuwarden heeft in de Keuken Kampioen Divisie de eerste nederlaag geleden. In het eigen Friesland verloor de formatie van trainer Henk de Jong met 2-0 van Go Ahead Eagles. Samen met NAC Breda, Roda JC Kerkrade en Excelsior gaat Cambuur nog wel aan kop in de eerste divisie, met zes punten. Excelsior won van Dordrecht (1-3), NAC en Roda JC moeten nog in actie komen.

Halverwege leidde Go Ahead, door een doelpunt van Jeroen Veldmate in de openingsfase. Meteen na de hervatting maakte Bradly van Hoeven er 0-2 van, na voorbereidend werk van Veltmate.

Dordrecht kwam nog wel op voorsprong, door een doelpunt van Kevin Vermeulen. Daarna scoorde de IJslander Elías Már Ómarsson twee keer voor Excelsior. Thomas Oude Kotte bepaalde de eindstand op 1-3. Na drie duels hebben de Rotterdammers al dertien doelpunten gemaakt. Ómarsson schoot er al zeven in.

Volendam verloor thuis van Jong FC Utrecht: 0-1. Hicham Acheffay scoorde, toen Utrecht al met een man minder speelde. Oussama Alou kreeg in de 53e minuut de rode kaart. Na twee wedstrijden heeft Volendam één punt, Jong FC Utrecht drie.

Jong PSV won ruim (1-4) bij Jong AZ. De Spanjaard Ismael Saibari was goed voor drie doelpunten.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Van Dijk: strijdplan van Oranje werkte

GUADALUPE (ANP) - Virgil van Dijk kwam tot een opvallende conclusie vlak na de uitschakeling door Marokko in de zestiende finale van het WK na strafschoppen. "Ik denk dat het strijdplan werkte", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd.

29 minuten geleden
Oranje verliest van Marokko en verlaat WK weer na strafschoppen

GUADALUPE (ANP) - Voor het Nederlands elftal is het grootste WK voetbal aller tijden voorbij. Oranje verloor in de zestiende finale van Marokko na strafschoppen (2-3), na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1).

1 uur geleden
Oranje tegen Marokko opnieuw na strafschoppen uitgeschakeld op WK

GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zich op het wereldkampioenschap voetbal niet geplaatst voor de achtste finales. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Monterrey Stadium in Guadalupe na strafschoppen verliezen van Marokko. Na een eindstand van 1-1 nam Marokko de strafschoppen beter: 3-2.

1 uur geleden
Nederlands elftal en Marokko gaan na 1-1 op WK de verlenging in

GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal en Marokko gaan in de zestiende finales van het wereldkampioenschap de verlenging in. Na de reguliere speeltijd is de stand 1-1.

2 uur geleden
Gakpo zet Oranje met derde WK-treffer op voorsprong tegen Marokko

GUADALUPE (ANP) - Cody Gakpo heeft het Nederlands elftal in de zestiende finale van het wereldkampioenschap voetbal op voorsprong gezet tegen Marokko. De aanvaller van Liverpool opende in het Monterrey Stadium in Guadalupe in de 72e minuut de score.

2 uur geleden
De Jong speelt zeventigste interland tegen Marokko

GUADALUPE (ANP) - Frenkie de Jong begint aan zijn zeventigste interland voor het Nederlands elftal. De 29-jarige middenvelder staat om 03.00 uur Nederlandse tijd aan de aftrap van de zestiende finale tegen Marokko op het WK.

4 uur geleden
Oranje begint met vijf verdedigers tegen Marokko op het WK

GUADALUPE (ANP) - Nederland begint met vijf verdedigers aan de zestiende finale op het WK tegen Marokko. Verdediger Nathan Aké heeft een basisplaats in het Monterrey Stadium. Middenvelder Tijjani Reijnders maakt plaats voor hem.

5 uur geleden