Cambuur thuis onderuit tegen Go Ahead Eagles
LEEUWARDEN (ANP) - Cambuur Leeuwarden heeft in de Keuken Kampioen Divisie de eerste nederlaag geleden. In het eigen Friesland verloor de formatie van trainer Henk de Jong met 2-0 van Go Ahead Eagles. Samen met NAC Breda, Roda JC Kerkrade en Excelsior gaat Cambuur nog wel aan kop in de eerste divisie, met zes punten. Excelsior won van Dordrecht (1-3), NAC en Roda JC moeten nog in actie komen.
Halverwege leidde Go Ahead, door een doelpunt van Jeroen Veldmate in de openingsfase. Meteen na de hervatting maakte Bradly van Hoeven er 0-2 van, na voorbereidend werk van Veltmate.
Dordrecht kwam nog wel op voorsprong, door een doelpunt van Kevin Vermeulen. Daarna scoorde de IJslander Elías Már Ómarsson twee keer voor Excelsior. Thomas Oude Kotte bepaalde de eindstand op 1-3. Na drie duels hebben de Rotterdammers al dertien doelpunten gemaakt. Ómarsson schoot er al zeven in.
Volendam verloor thuis van Jong FC Utrecht: 0-1. Hicham Acheffay scoorde, toen Utrecht al met een man minder speelde. Oussama Alou kreeg in de 53e minuut de rode kaart. Na twee wedstrijden heeft Volendam één punt, Jong FC Utrecht drie.
Jong PSV won ruim (1-4) bij Jong AZ. De Spanjaard Ismael Saibari was goed voor drie doelpunten.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.
2 uur geledenFORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.
5 uur geledenLEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie houdt aanvoerder Sem Steijn ook tegen PEC Zwolle op de bank. Van Persie wijzigt zijn elftal in vergelijking met de uitwedstrijd tegen Telstar (1-2) van vorige week wel op twee plekken: Jordan Lotomba vervangt de geblesseerde rechtsback Bart Nieuwkoop en aanvaller Gonçalo Borges is de vervanger van Gaoussou Diarra.
6 uur geleden