Cambuur neemt Van Kaam over van FC Groningen
LEEUWARDEN (ANP) - Cambuur heeft middenvelder Daniël van Kaam overgenomen van FC Groningen. De 22-jarige Van Kaam heeft voor drie seizoenen getekend in Friesland.
"Daniël is een veelzijdige middenvelder die op meerdere posities uit de voeten kan. Zijn kwaliteiten zijn bekend en passen bij onze speelwijze. Het was alleen wachten op het juiste moment en we zijn blij dat we hem nu binnen hebben", aldus technisch manager Foeke Booy.
Dienstverband FC Groningen
Van Kaam speelde zeventig keer voor FC Groningen en doorliep alle jeugdelftallen van Oranje.
Cambuur heeft zich ook in aanvallend opzicht versterkt. De 21-jarige buitenspeler Felix Mambimbi wordt voor één seizoen gehuurd van de Zwitserse topclub Young Boys.
Mambimbi, een jeugdinternational voor Zwitserland, maakte namens Young Boys al zijn opwachting in de Champions League en Europa League.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het eerst dit Eredivisieseizoen puntenverlies geleden. In de zesde speelronde eindigde de thuiswedstrijd tegen het gepromoveerde Willem II in 1-1. AZ blijft voorlopig koploper in de competitie met 16 punten. Willem II heeft zijn tweede punt van het seizoen gepakt.
1 uur geledenZÜRICH (ANP/AFP) - De locatie van de finale van het wereldkampioenschap voetbal in 2030 wordt pas op een later moment bepaald. Dat zegt de FIFA vrijdag in een reactie op de woorden van de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond, Fouzi Lekjaa.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Voetbalwedstrijden worden meteen definitief gestaakt als er vuurwerk naar het veld of andere tribunes wordt gegooid of geschoten. Het competitiebestuur heeft dat in het protocol opgenomen, meldt het ministerie van Justitie en Veiligheid na een overleg met onder meer de KNVB en de politie.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft 47 fans een stadionverbod opgelegd. Het gaat om supporters die zich op 23 augustus misdroegen bij de uitwedstrijd tegen SC Cambuur. Zeven supporters van Cambuur raakten gewond toen uit het vak van Feyenoord veel vuurwerk werd afgestoken.
11 uur geledenISTANBUL (ANP/RTR) - Het is onduidelijk of Oranje-international Nathan Aké bij Fenerbahçe nog een hoofdtrainer heeft. Ismail Kartal, coach van de Turkse voetbalclub, kondigde na het Champions League-duel met AS Roma (1-1) donderdagavond zijn ontslag aan. Clubvoorzitter Aziz Yildirim sprak het nieuws over zijn vertrek echter tegen.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Sergio Padt keert terug naar de Eredivisie. De 36-jarige doelman die eerder deze week zijn contract bij het Bulgaarse Ludogorets liet ontbinden, heeft bij FC Utrecht een contract getekend tot medio 2028.
13 uur geledenISTANBUL (ANP) - AS Roma heeft een punt overgehouden aan het eerste duel in het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini speelde in Istanbul gelijk bij Fenerbahçe, dat voor het eerst sinds achttien jaar weer meedoet aan het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams. Het werd 1-1.
1 dag geleden