Cambuur neemt Van Kaam over van FC Groningen
LEEUWARDEN (ANP) - Cambuur heeft middenvelder Daniël van Kaam overgenomen van FC Groningen. De 22-jarige Van Kaam heeft voor drie seizoenen getekend in Friesland.
"Daniël is een veelzijdige middenvelder die op meerdere posities uit de voeten kan. Zijn kwaliteiten zijn bekend en passen bij onze speelwijze. Het was alleen wachten op het juiste moment en we zijn blij dat we hem nu binnen hebben", aldus technisch manager Foeke Booy.
Dienstverband FC Groningen
Van Kaam speelde zeventig keer voor FC Groningen en doorliep alle jeugdelftallen van Oranje.
Cambuur heeft zich ook in aanvallend opzicht versterkt. De 21-jarige buitenspeler Felix Mambimbi wordt voor één seizoen gehuurd van de Zwitserse topclub Young Boys.
Mambimbi, een jeugdinternational voor Zwitserland, maakte namens Young Boys al zijn opwachting in de Champions League en Europa League.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad heeft een nieuw contract getekend bij Corinthians uit Brazilië. De in Utrecht geboren middenvelder blijft tot eind december 2027 bij de ploeg van Oranje-international Memphis Depay. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal tekende vorige maand eveneens een nieuwe verbintenis bij de club uit São Paulo. Hij blijft tot medio 2028.
49 minuten geledenPTUJ (ANP) - Het is voor Jong Oranje nog lastiger geworden om het EK van 2027 in Albanië en Servië te bereiken. Jong Israël won met 3-2 bij Jong Slovenië en staat steviger op de tweede plaats in de kwalificatiegroep achter koploper Jong Noorwegen.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kan bij de play-offs in de WK-kwalificatie tegen Hongarije geen beroep doen op Vivianne Miedema, Renee van Asten en keepster Daphne van Domselaar. Veurink heeft Isa Kardinaal en Sophie Proost voor het eerst opgeroepen.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Manchester City is officieel schuldig bevonden aan alle aanklachten wegens ernstige overtredingen van de financiële regels van de Premier League in de seizoenen 2009/10 tot en met 2017/18. Dat maakte de Premier League dinsdag bekend.
3 uur geledenNYON (ANP) - Menno Geelen, algemeen directeur van Ajax, is benoemd in het bestuur van European Football Clubs (EFC). De EFC is de belangrijkste belangenorganisatie van Europese voetbalclubs. De Nederlandse clubs, de KNVB en de Eredivisie steunden de kandidatuur van Geelen.
3 uur geledenKOPENHAGEN (ANP/RTR/AFP) - Er moet een nieuwe, wereldwijde bond komen waarin voetbalclubs zich kunnen verenigen. Dat zei Nasser Al-Khelaïfi dinsdag bij de algemene vergadering van de European Football Clubs (EFC) in Kopenhagen. Al-Khelaïfi is voorzitter van deze organisatie en bekleedt diezelfde functie bij Paris Saint-Germain.
4 uur geledenPARMA (ANP) - Alberto Gilardino is de nieuwe coach van Parma. De 44-jarige oud-international van Italië is de opvolger van Carlos Cuesta, die twee dagen geleden vertrok bij de nummer 15 van de Serie A.
5 uur geleden