Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cambuur loopt verder uit op FC Volendam

Cambuur loopt verder uit op FC Volendam

ALMERE (ANP) - Koploper SC Cambuur is twee punten uitgelopen op concurrent FC Volendam. De Friezen wonnen met 1-0 bij Almere City en de Volendammers bleven tegen Telstar steken op 1-1. De Graafschap bleef dankzij een 2-0-zege op Roda JC wel in het spoor van Cambuur.

Giovanni Korte bracht Cambuur na bijna een uur op 1-0 in Almere uit een voorzet van Jarchinuio Antonia. Het doelpunt was goed voor de achttiende zege in de competitie voor de ploeg van Henk de Jong die op 57 punten komt.

FC Volendam kwam al na drie minuten op voorsprong tegen Telstar door een eigen doelpunt van Shayne Pattynama. De speler van Telstar herstelde zich door de assist te geven op Glynor Plet die nog in de eerste helft de 1-1 maakte. Volendam komt door het gelijkspel op 51 punten, zes minder dan Cambuur.

De Graafschap kwam pas na een uur op schot tegen Roda JC. De eerste invaller, Mohamed Hamdaoui, schoot in de 63e minuut in de korte hoek de 1-0 binnen. De tweede invaller, Callum Slattery, zorgde vijf minuten voor tijd voor de 2-0 en de beslissing. De Graafschap heeft 53 punten, vier minder dan Cambuur.

Meer uit Voetbal

United rekent nog niet op geblesseerde verdediger De Ligt

MANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.

2 uur geleden
Van Persie wil Sterling zondag inzetten bij Feyenoord - Telstar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.

3 uur geleden
Steijn voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.

3 uur geleden
Pepi keert mogelijk tegen sc Heerenveen terug als spits bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi keert mogelijk terug als eerste spits van PSV. Dat zei coach Peter Bosz tijdens een persconferentie in aanloop naar de competitiewedstrijd PSV - sc Heerenveen, zaterdagavond. "Een aantal spelers, onder wie Pepi, traint weer mee en komt terug. Je gaat zaterdag zien wie er in de spits begint", zei Bosz in Eindhoven.

5 uur geleden
Ajax-trainer Grim verwacht 'mooie wedstrijd' tegen NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim verwacht zaterdagavond "een mooie wedstrijd" tegen "goede tegenstander" NEC. Dat zei hij vrijdagochtend tijdens een persconferentie. De nummers 3 en 4 van de Eredivisie staan op een gelijk aantal punten en zijn directe concurrenten voor de plaatsen die recht geven op de Champions League. NEC heeft een beter doelsaldo en staat derde.

8 uur geleden
Trump: FIFA wil 75 miljoen dollar bijdragen aan voetbal in Gaza

WASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.

1 dag geleden
Tot twee jaar cel geëist tegen voetbalfans Senegal op Afrika Cup

RABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.

1 dag geleden