Cambuur loopt verder uit op FC Volendam
ALMERE (ANP) - Koploper SC Cambuur is twee punten uitgelopen op concurrent FC Volendam. De Friezen wonnen met 1-0 bij Almere City en de Volendammers bleven tegen Telstar steken op 1-1. De Graafschap bleef dankzij een 2-0-zege op Roda JC wel in het spoor van Cambuur.
Giovanni Korte bracht Cambuur na bijna een uur op 1-0 in Almere uit een voorzet van Jarchinuio Antonia. Het doelpunt was goed voor de achttiende zege in de competitie voor de ploeg van Henk de Jong die op 57 punten komt.
FC Volendam kwam al na drie minuten op voorsprong tegen Telstar door een eigen doelpunt van Shayne Pattynama. De speler van Telstar herstelde zich door de assist te geven op Glynor Plet die nog in de eerste helft de 1-1 maakte. Volendam komt door het gelijkspel op 51 punten, zes minder dan Cambuur.
De Graafschap kwam pas na een uur op schot tegen Roda JC. De eerste invaller, Mohamed Hamdaoui, schoot in de 63e minuut in de korte hoek de 1-0 binnen. De tweede invaller, Callum Slattery, zorgde vijf minuten voor tijd voor de 2-0 en de beslissing. De Graafschap heeft 53 punten, vier minder dan Cambuur.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Middenvelder Quinten Timber en rechtsback Bart Nieuwkoop zitten donderdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Celtic in de Europa League op de reservebank. Trainer Robin van Persie geeft de voorkeur aan Oussama Targhalline en Jordan Lotomba.
5 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Everton-voetballers Idrissa Gueye en Michael Keane hebben hun ruzie bijgelegd. Dat is te zien op een door ploeggenoot Thierno Barry gedeeld filmpje op Instagram, waarbij beide spelers in de trainingshal van Everton een geïmproviseerde boksring betreden en elkaar met een bokshandschoen aan al snel omhelzen.
17 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot voelt bij Liverpool nog altijd het vertrouwen van de clubleiding. Dat zei de Nederlandse trainer op een persconferentie, een dag na de met 4-1 verloren thuiswedstrijd tegen PSV in de Champions League.
52 minuten geledenBRAGA (ANP) - Dominique Janssen is de nieuwe aanvoerster van de Nederlandse voetbalsters. De 130-voudig international volgt Sherida Spitse op, die eerder deze maand na een recordaantal van 248 interlands stopte bij Oranje.
1 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe trainer van Royal Antwerp FC. De 53-jarige Nederlander is de opvolger van de zondag ontslagen Stef Wils. Dat meldt de Belgische club.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
18 uur geleden