Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cambuur in eigen huis onderuit tegen Jong Ajax

Cambuur in eigen huis onderuit tegen Jong Ajax

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur is achterop geraakt in de strijd om de koppositie in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg uit Leeuwarden ging in eigen huis met 3-2 onderuit tegen Jong Ajax.

Cambuur blijft door de tweede nederlaag dit seizoen op 22 punten staan. Dat zijn er vijf minder dan Almere City. De Friezen van coach Henk de Jong hebben wel nog een wedstrijd minder gespeeld dan de koploper.

Jong Ajax kwam al in de 8e minuut op voorsprong. Kenneth Taylor scoorde voor de Amsterdammers op aangeven van Brian Brobbey. Na een kwartier was het weer gelijk. Mees Hoedemakers schoot van afstand raak. Cambuur kwam kort daarop op 2-1. Michael Breij profiteerde van fouten in de Ajax-defensie en schoot op aangeven van Jamie Jacobs raak.

In de slotfase kwamen van Amsterdammers van coach Mitchell van der Gaag alsnog op gelijke hoogte. Een van richting veranderd schot van Devyne Rensch was voor doelman Sonny Stevens onhoudbaar. Enkele minuten later kopte Enric Llansana Jong Ajax naar de zege.

Meer uit Voetbal

Trainer Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor nederlaag City

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor de nederlaag van Manchester City tegen Bayer Leverkusen in de Champions League (0-2). "Ik heb mijn ploeg op te veel posities gewijzigd", zei hij na de wedstrijd.

1 uur geleden
Benfica-coach Mourinho zag zijn ploeg het plan goed uitvoeren

AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).

12 uur geleden
Bounida voelt zich na duel met Benfica basisspeler van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."

12 uur geleden
Coach Grim zag dat spelers van Ajax zich aan afspraken hielden

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."

12 uur geleden
Mourinho vindt Sneijder geschikt voor alle functies binnen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.

12 uur geleden
Klaassen zag een beter Ajax dan in de afgelopen weken

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."

13 uur geleden
Ajax verliest van Benfica en blijft puntloos in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.

13 uur geleden