Cambuur in eigen huis onderuit tegen Jong Ajax
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur is achterop geraakt in de strijd om de koppositie in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg uit Leeuwarden ging in eigen huis met 3-2 onderuit tegen Jong Ajax.
Cambuur blijft door de tweede nederlaag dit seizoen op 22 punten staan. Dat zijn er vijf minder dan Almere City. De Friezen van coach Henk de Jong hebben wel nog een wedstrijd minder gespeeld dan de koploper.
Jong Ajax kwam al in de 8e minuut op voorsprong. Kenneth Taylor scoorde voor de Amsterdammers op aangeven van Brian Brobbey. Na een kwartier was het weer gelijk. Mees Hoedemakers schoot van afstand raak. Cambuur kwam kort daarop op 2-1. Michael Breij profiteerde van fouten in de Ajax-defensie en schoot op aangeven van Jamie Jacobs raak.
In de slotfase kwamen van Amsterdammers van coach Mitchell van der Gaag alsnog op gelijke hoogte. Een van richting veranderd schot van Devyne Rensch was voor doelman Sonny Stevens onhoudbaar. Enkele minuten later kopte Enric Llansana Jong Ajax naar de zege.
Meer uit Voetbal
DALLAS (ANP) - Deroy Duarte zocht vergeefs naar woorden om zijn blijdschap over de enorme stunt met Kaapverdië te beschrijven. "Het is niet te bevatten", zei de Rotterdammer na een gelijkspel tegen Saudi-Arabië (0-0) en een wedstrijd in de zestiende finale tegen regerend wereldkampioen Argentinië op het WK.
2 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - De Duitse voetballers nemen het in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal op tegen Paraguay. Dat is duidelijk geworden na de resultaten in de laatste speelronde in groep H, waarin Spanje met 1-0 van Uruguay won en Kaapverdië met 0-0 gelijkspeelde tegen Saudi-Arabië.
2 uur geledenHOUSTON (ANP) - Kaapverdië staat in de zestiende finale van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De debutant, met zes Rotterdammers in de selectie, speelde tegen Saudi-Arabië voor de derde keer gelijk (0-0).
3 uur geledenGUADALAJARA (ANP) - Spanje heeft zich bij het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verzekerd van de eerste plaats in groep H. De regerend Europees kampioen rekende in de laatste speelronde af met Uruguay: 1-0. Álex Baena maakte kort voor rust het doelpunt.
3 uur geledenGUADALUPE (ANP) - De gouverneur van Nuevo León in Mexico maakt van maandag een feestdag. Nederland en Marokko spelen dan de laatste wedstrijd van dit WK in het Monterrey Stadium in Guadalupe. Dat meldt de gouverneur, Samuel García, op X.
3 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Ivan Perišić heeft goede hoop dat Kroatië zich zaterdag op het wereldkampioenschap voetbal voor de zestiende finales plaatst. De 37-jarige aanvaller vertrouwt in de laatste groepswedstrijd tegen Ghana op de goede reeks tegen Afrikaanse landen.
4 uur geledenDALLAS (ANP) - Bondscoach Lionel Scaloni van Argentinië geeft Lionel Messi rust. De ster van de regerend wereldkampioen verschijnt zaterdag niet aan de aftrap voor het laatste groepsduel met Jordanië in Dallas.
4 uur geleden